دیتا ویدئو پروژکتور اپسون EPSON EB-595Wi

دیتا ویدئو پروژکتور اپسون EPSON EB-595Wi

معرفی دیتا ویدئو پروژکتور اپسون EB-595Wi

دیتا ویدئو پروژکتور اپسون EB-595W، جزو پروژکتورهای short throw از نمای بسیار نزدیک جدید اپسون است که با ترکیب قابلیت کار لمسی و دو قلم مخصوص به همراه قدرت نور ۳۳۰۰ لومن و کیفیت WXGA، پروژکتور EB-595Wi با قابلیت نمایش تصاویر از فاصله بسیار نزدیک به شما اجازه می دهد که تصاویر بزرگ را از کوتاه ترین فاصله با سطح به نمایش درآورید و مشکل سایه و تار شدن رو از بین ببرید. خرید ویدئو پروژکتور مدل EB-595Wi اپسون در مقایسه با امکاناتی که دارد بسیار مقرون به صرفه می باشد.

در ادامه معرفی دیتا ویدئو پروژکتور اپسون EB-595Wi باید بگوییم که ویدیو پروژکتور اپسون یک دیتای مناسب برای استفاده های آموزشی و اداری است. اگر با استفاده از انگشتان صفحه را لمس کتید متوجه می شوید که از حساسیت بسیار خوبی برخوردارند. دو عدد قلم در این محصول موجود است و می توانید با استفاده از آن در کلاس های درس به صورت تعاملی با استاد و شاگرد در کلاس بر روی صفحه نمایش ارتباط گرفت.

طراحی و کیفیت تصویر دیتا ویدئو پروژکتور EPSON EB-595Wi

ویدیو پروژکتور 595Wi EPSON با کنتراست بالای یک بر ۱۰٫۰۰۰ تصاویر با کیفیت بالایی را بر روی پرده نمایش ارائه می دهد. فناوری ۳LCD در دیتا پروژکتور مدل ۵۹۵Wi این قابلیت را می دهد که حتی در محیط های پر نور نیز بتوانیم تصویر با کیفیتی داشته باشیم، کیفیتی که سه برابر بیشتر از پروژکتورهای دیگر است. وضوح تصویر WXGA، که با میزان وضوح تصویر در صفحه نمایش بسیاری از لپ تاپ ها برابری می‌کند، درکنار درگاه HDMI به این معنی است که دانش آموزان و حاضرین در جلسه از تماشای تصاویری بسیار شفاف، واضح و با کیفیت بهره خواهند برد.

از لحاظ طراحی و کیفیت تصویر دیتا ویدئو پروژکتور EPSON EB-595Wi باید گفت که به صورت سبک و جمع جور طراحی شده است. این پروژکتور نیاز به زمان برای گرم شدن لامپ تصویر و اعمال تنظیمات خاص در رایانه ندارد به همین خاطر می توانید به سادگی این پروژکتور را نصب کرده و شروع به کار کنید. به این معنی که استادان و دبیران کلاس ها حتی نیاز ندارند که رایانه های خود را برای راه اندازی این پروژکتور روشن کنند. پیکره بندی های تعاملی این ویدئو پروژکتور نیازی به نصب درایور ندارند و تنظیمات به صورت خودکار انجام می گیرند. این دستگاه بی سیم است و شماره با استفاده از قابلیت های اتصال بی سیم این پروژکتور به شما که اجازه می دهد که با استفاده از نرم افزار iProjection از راه دور ابزارهای هوشمند خود را به این دستگاه متصل کرده و اطلاعات را نمایش دهید.

دیتا ویدئو پروژکتور اپسون EPSON EB-595Wi

در پایان دیتا ویدئو پروژکتور اپسون EPSON EB-595Wi قابلیت استفاده از لامپ این دستگاه در حالت اقتصادی تا ۶۰۰۰ ساعت است که عملکردی بهبود یافته را ارائه می دهد. تصاویر ایجاد شده توسط این دیتا بین ۶۰ تا ۱۰۰ اینچ می تواند باشد. قابلیت استفاده از Multi-PC Projection  اجازه می دهد که افراد در رایانه های مختلف به صورت همزمان مواردی را به اشتراک گذاشته و توسط مصرف کننده اصلی یا استاد تسلط کاملی بر روی فعالیت ها وجود داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *