دیتا ویدئو پروژکتور اپسون EPSON EB-S04

دیتا ویدئو پروژکتور اپسون EPSON EB-S04

معرفی دیتا ویدئو پروژکتور اپسون EB-S04

دیتا ویدئو پروژکتور اپسون EB-S04، دستگاهی قدرتمند که دارای تکنولوژی تصویر ۳LCD Technology است. خرید ویدئو پروژکتور مدل EPSON EB-s04 با توجه به این که از پورت HDMI و usb-a پشتیبانی می کند از لحاظ قیمت مناسب می باشد.

در ادامه معرفی دیتا ویدئو پروژکتور اپسون EB-S04 باید بگوییم که ویدیو پروژکتور اپسون با روشنایی ۳۰۰۰ انسی لومنز برای مدارس، دانشگاه ها و مراکز آموزشی مناسب می باشد. از کالاهای مرتبط با آن می توان دیتا ویدئو پروژکتور اپتما Optoma S341، دیتا ویدئو پروژکتور بنکیو BenQ MS506 و دیتا ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-S31 به شمار می رود.

طراحی و کیفیت تصویر دیتا ویدیو پروژکتور EPSON EB-S04

ویدیو پروژکتور EPSON EB-S04 با داشتن کنتراست بالای ۱۵۰۰۰:۱ تصاویر با کیفیت بالایی را بر روی پرده نمایش ارائه می دهد. دیتا پروژکتور مدل EB-S04 شرایط بسیار مناسبی برای استفاده در محیط های با نور متوسط را داراست. کیفیت تصویر ۶۰۰*۸۰۰ dpi در این ویدیو پروزکتور S04 اپسون باعث گردیده تا بتوانیم فیلم ها با رزولوشن بالا و بیش از یک میلیارد رنگ را با بهترین کیفیت مشاهده نماییم.

از لحاظ طراحی و کیفیت تصویر دیتا ویدئو پروژکتور EPSON EB-S04 باید گفت وزن مناسب این دیتا باعث شده که این دیتا در رده دیتاهای قابل حمل مناسب اموزشی قرار دارد که تصاویری بین ۳۰ اینچ تا ۳۰۰ اینچ را ارائه می دهد. از دیگر ویژگی های این ویدئو پروژکتور دارا بودن پورت های کاملی است که می تواند در کنار سیستم های روز بارار مورد استفاده قرار بگیرد.

دیتا ویدئو پروژکتور اپسون EPSON EB-S04

در پایان دیتا ویدئو پروژکتور اپسون EPSON EB-S04 با طول عمر لامپ ۱۰۰۰۰ ساعت بسته به نوع استفاده در حالت های نرمال و اقتصادی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. این پروژکتور قابلیت نصب روی دیوار، سقف، میز و پایه را داراست و دستگاهی همه فن حریف است

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *