دیتا ویدئو پروژکتور اپسون EPSON EB-X17

دیتا ویدئو پروژکتور اپسون EPSON EB-X17

معرفی ویدئو پروژکتور اپسون EB-X17

ویدئو پروژکتور اپسون EB-X17، دستگاهی قدرتمند است که برای مصارف آموزشی و پخش فیلم مناسب می باشد. خرید ویدئو پروژکتور مدل EPSON EB-X17 با توجه به اینکه دارای تکنولوژی ساخت LCD است از لحاظ قیمت مناسب می باشد.

در ادامه معرفی ویدئو پروژکتور اپسون EB-X17 باید بگوییم که ویدیو پروژکتور اپسون با شدت روشنایی ۲۷۰۰ انسی لومنز برای مدارس، دانشگاه ها و مراکز آموزشی مناسب می باشد. از کالاهای مرتبط با آن می توان به دیتا ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-X31 و دیتا ویدئو پروژکتور اپسون EPSON EB-X27 اشاره کرد.

طراحی و کیفیت تصویر ویدیو پروژکتور EPSON EB-X17

ویدیو پروژکتور EPSON EB-X17 با وضوح تصویر ۷۶۸*۱۰۲۴ دارای کنتراست بالای ۱۰۰۰۰:۱ می باشد که تصاویر با کیفیت بالایی را بر روی پرده نمایش ارائه می دهد. دیتا پروژکتور مدل EB-X17 شرایط بسیار مناسبی برای استفاده در محیط های با نور متوسط را داراست.

از لحاظ طراحی و کیفیت تصویر ویدئو پروژکتور EPSON EB-X17 باید گفت وزن این دیتا ۲٫۶ کیلوگرم می باشد که می توان آن را در رده دیتاهای قابل حمل قرار داد. از دیگر ویژگی های این ویدئو پروژکتور دارا بودن پورت های کاملی است که می تواند در کنار سیستم های روز بارار مورد استفاده قرار بگیرد.

دیتا ویدئو پروژکتور اپسون EPSON EB-X17

در پایان دیتا ویدئو پروژکتور اپسون EPSON EB-X17 با طول عمر لامپ ۵۰۰۰ تا ۶۰۰۰ ساعت بسته به نوع استفاده در حالت های نرمال و اقتصادی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *