دیتا ویدئو پروژکتور اپسون EPSON EH-TW6700

دیتا ویدئو پروژکتور اپسون EPSON EH-TW6700

معرفی دیتا ویدئو پروژکتور اپسون EH-TW6700

دیتا ویدئو پروژکتور اپسون TW6700، دستگاهی قدرتمند است که دارای قابلیت تنظیم کردن لنز به صورت افقی و کنتراست بالای ۷۰۰۰۰:۱ و فن آوری ۳LCD Technology می باشد. خرید ویدئو پروژکتور مدل EPSON EH-TW6700 با توجه به این که از دو پورت HDMI پشتیبانی می کند و اتصال به وای فای در این دستگاه به صورت اختیاری تعبیه شده است ارزش خرید بالایی را دارد. 

باید بگوییم که این ویدئو پروژکتورTW6700در ادامه معرفی دیتا ویدیو پروژکتور اپسون  دارای شدت نور ۳۰۰۰ انسی لومنز و زوم ۱٫۶ برابر که یک دیتای مناسب برای پخش فیلم در محیط های خانگی و سالن های نمایش مناسب است.

طراحی و کیفیت تصویر دیتا ویدئو پروژکتور EPSON EH-TW6700

ویدیو پروژکتور  EPSON TW6700از طول عمر لامپ دستگاه بین ۳۵۰۰ تا ۵۰۰۰ ساعت در حالت های نرمال و اقتصادی برخوردار می باشد و برای اولین بار تصاویر ۱۰ بیتی رو تولید می کند که هیچ دستگاهی این بیت ریت را تولید نمی کند. دیتا پروژکتور ۶۷۰۰ اپسون به صورت Full HD 3D می باشد و تصاویر سه بعدی را بدون استفاده از عینک می توان مشاهده کرد. در نتیجه دستگاه بدون اینکه تار شود می تواند تصاویر را در محیط های روشن به راحتی و با تفکیک بسیار بالایی نمایش دهد و از خستکی چشم در زمان های استفاده طولانی مدت جلوگیری می کند.

از لحاظ طراحی و کیفیت تصویر دیتا ویدئو پروژکتور EPSON EH-TW6700 باید گفت که با جدیدترین فناوری اپسون تصاویر سه بعدی بسیار واضح دیده می شوند و یک جفت عینک مخصوص سه بعدی که بسیار سبک، قابل شارژ و بر پایه فن آوری RF Active است باعث می شود که این دیتا ویدیو پروژکتور تصاویر دو بعدی را به راحتی به تصاویر سه بعدی تبدیل کند. از دیگر ویژگی های ویدئو پروژکتور اپسون Epson دارا بودن پورت های کاملی است که می تواند در کنار سیستمهای روز بارار مورد استفاده قرار بگیرد.

دیتا ویدئو پروژکتور اپسون EPSON EH-TW6700

در پایان تصاویر توسط دیتا ویدئو پروژکتور اپسون EPSON EH-TW6700 به صورت Full HD 1080p, 1920*1080, 16:9 تولید می شود و کیفیت تصاویر از میزان ۴k برخوردار است و امکان اینکه سرعت های بالای فیلمبرداری را پوشش دهد وجود دارد. تصاویر تولید شده بین ۵۰ تا ۳۰۰ اینچ است و زوم آن توسط دستگاه به صورت برقی ارائه شده است. ضمنا بیش از یک میلیارد رنگ را پشتیبانی می کند که تصاویر بسیار واضح و باکیفیتی را ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *