دیتا ویدئو پروژکتور ویویتک Vivitek DS23DAA

دیتا ویدئو پروژکتور ویویتک Vivitek DS23DAA

دیتا ویدئو پروژکتور ویویتک DX25EAA

تکنولوژی ساخت: DLP
وضوح تصویر: ۷۶۸*۱۰۲۴ (WXGA)
شدت روشنایی: ۴۰۰۰ انسی لومنز
نسبت کنتراست تصویر: ۱۰۰۰۰:۱

معرفی دیتا ویدئو پروژکتور ویویتک DX25EAA

دیتا ویدئو پروژکتور ویویتک Vivitek DX25EAA یکی از بهترین دیتاهای آموزشی می باشد که از تکنولوژی ساخت DLP بهره برده است. از ویدیو پروژکتورهای مرتبط با آن می توان به دیتا ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-X31، دیتا ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-DX220، دیتا ویدئو پروژکتور اپتما Optoma X341 و دیتا ویدئوپروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-LB280 اشاره نمود که مشخصات و نقد و بررسی کامل دستگاه را می توان در قسمت دیتا ویدئو پروژکتور ها مشاهده کنید.

برای معرفی ویدئو پروژکتور Vivitek DX25EAA می توان گفت که یک دستگاه بسیار مناسب و کارآمد است که برای کلاس های آموزشی، درسی، دانشگاه ها و دفاتر مدیران توصیه می شود. این ویدیو پروژکتور به صورت زیبا و ساده طراحی شده است که امکان پخش تصاویر سه بعدی را دارا می باشد.

معرفی دیتا ویدئو پروژکتور Vivitek DX25EAA

قابلیت ها و کارایی های ویدئو پروژکتور ویویتک DX25EAA

ویدئو پروژکتور ویویتک مدل Vivitek DX25EAA دستگاهی قابل اطمینان که با شدت روشنایی ۴۰۰۰ انسی لومنز می تواند در محیط های روشن تصاویر با کیفیتی را ارائه دهد. ویدئو پروژکتور ویویتک از عمر لامپ در حالت نرمال به میزان ۴۵۰۰ ساعت، در حالت اکو اقتصادی ۱ به میزان ۶۰۰۰ ساعت و در حالت اکو اقتصادی دو ۸۰۰۰ ساعت برخوردار می باشد.

از قابلیت ها و کارایی های ویدئو پروژکتور ویویتک Vivitek DX25EAA می توان به وضوح تصویر ۷۶۸*۱۰۲۴ (WXGA) اشاره کرد که در همه ی محیط های سالنی می توان استفاده کرد. هچنین با کنتراست ۱:۱۰۰۰۰ می توان آن راجزء پروژکتور های بسیار مناسب برای محیط های آموزشی حساب کرد. 

دیتا ویدئو پروژکتور ویویتک Vivitek DX25EAA

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *