دیتا ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-DZ770

دیتا ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-DZ770

معرفی ویدئو پروژکتور پاناسونیک PT-DZ770

ویدئو پروژکتور پاناسونیک PT-DZ770 محصول جدید شرکت پاناسونیک می باشد که به تازگی روانه بازار شده است. این ویدئو پروژکتور پاناسونیک دارای روشنایی ۷۰۰۰ لومنز و کنتراست ۳۰۰۰:۱ می باشد. خرید ویدئو پروژکتور مدل Panasonic PT-DZ770 با توجه به کارایی اش از لحاظ قیمت مناسب است.

برای معرفی بیشتر ویدئو پروژکتور پاناسونیک PT-DZ770 باید بگوییم که این مدل از تکنولوژی تصویر DLP استفاده می کند و تصاویر مناسبی در محیط های روشن برای افراد به وجود می آورد و همچنین این ویدئو پروژکتور مناسب استفاده حرفه ای در محیط های پر نور می باشد.

قابلیت ها و کارایی های ویدئو پروژکتور Panasonic PT-DZ770

دیتا پروژکتور Panasonic PT-DZ770 دارای دو لامپ با شدت روشنایی ۴۰۰۰ است که هر لامپ آن ۳۰۰ وات بوده و عمر آن ۱۹۰۰۰ ساعت می باشد. تصاویر تولید شده در دیتا ویدئو پروژکتور پاناسونیک DZ770 بین ۵۰ تا ۳۰۰ اینچ می باشد.

از قابلیت ها و کارایی های ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-DZ770 بزرگنمایی ۱٫۷X آن می باشد و همچنین وضوح تصویر این ویدئو پروژکتور ۱۲۰۰*۱۹۲۰ dpi است.

 

دیتا ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-DZ770

دیتا ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-DZ770 با ابعاد ۴۶۶*۱۷۵٫۹*۴۹۸ میلی متر و وزن ۷٫۸ کیلوگرم دستگاه قدرتمندی به حساب می آید و هرچند شرکت پاناسونیک بیشتر در حوزه ی ۳LCD فعالیت داشته اما این مدل با تکنولوژی تصویر DLP، کیفیت تصویر فوق العاده ای را فراهم می کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *