دیتا ویدئو پروژکتور پاناسونیک panasonic PT-RZ770

دیتا ویدئو پروژکتور پاناسونیک panasonic PT-RZ770

via

دیتا ویدئو پروژکتور Panasonic PT-RZ770

تکنولوژی ساخت: DLP
وضوح تصویر:
WUXGA (1920×1200)
شدت روشنایی: ۷۲۰۰ انسی لومن
نسبت کنتراست تصویر:
۱۰۰۰۰:۱

معرفی ویدئو پروژکتور پاناسونیک PT-RZ770

معرفی ویدئو پروژکتور پاناسونیک PT-RZ770

ویدیو پروژکتور پاناسونیک PT-RZ770 با روشنایی بسیار عالی ۷۲۰۰ انسی لومنز و ۷۰۰۰ انسی لومنز در کل تصویر جزو بهترین ویدئو پروژکتورهای بازار از کمپانی panasonic می باشد که تصاویری با کیفیت فوق العاده را ارائه می دهد. تصاویر ایجاد شده توسط این دستگاه ۵۰ تا ۶۰۰ اینچ است. خرید ویدئو پروژکتور panasonic PT-RZ770 با توجه به کارایی اش از لحاظ قیمت مناسب می باشد.

معرفی ویدئو پروژکتور پاناسونیک PT-RZ770 برای مکان هایی از جمله محیط های آموزشی، اداری، سالن های سخنرانی و نمایشگاهی پیشنهاد می شود. حتی در محیط های روشن هم تصویری واشح و شفاف دارد و برای استفاده در جلسات مهم، جلسات میتینگ و سایر کارهای حرفه ای که فاصله بین ویدئو پروژکتور و پرده نمایش  ویدئو پروژکتور زیاد است می توان استفاده کرد.

قابلیت ها و کارایی های ویدئو پروژکتور panasonic PT-RZ770

دیتا ویدئو پروژکتور PT-RZ770 پاناسونیک از لامپ استفاده نمی کند و به جای آن از یک سری دیود های لایت استفاده می کند به این معنا که تصاویر را بر مبنای سایه روشن تشکیل می دهد. رزولوشن و تکنولوژی ساخت این ویدئو پروژکتور پاناسونیک WUXGA (1920×1200) است و می تواند تصاویر بسیار با کیفیتی را ارائه می دهد.این پروژکتور از تکنولوژی های سیستم تصویری PAL، PAL-M، PAL-N PAL60، SECAM، NTSC، NTSC4.43  استفاده می کند.

از قابلیت ها و کارایی های دیگر ویدئو پروژکتور panasonic PT-RZ770 مجهز به تکنولوژی ساخت DLP است که دارای کنتراست بالای ۱۰۰۰۰:۱ است. این دستگاه برای مصارف بسیار زیاد و روشن بودن همیشگی طراحی شده و بسیار مناسب مصارف صنعتی و تجاری می باشد. در ادامه توضیحات این ویدیو پروژکتور باید بگوییم که فاصله آن ۰٫۵ تا ۶٫۵ متر است.

قابلیت ها و کارایی های ویدئو پروژکتور panasonic PT-RZ770

دیتا ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-RZ770

منوی زبان دیتا ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-RZ770 از ۲۰ زبان زنده دنیا پشتیبانی می کند. لامپ ویدئو پروژکتور مدل PT-RZ770 در حالت نرمال ۲۴۰۰۰ ساعت و در حالت اقتصادی ۴۰۰۰۰ ساعت عمر دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *