دیتا ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-VX610

دیتا ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-VX610

معرفی ویدئو پروژکتور پاناسونیک PT-VX610

ویدئو پروژکتور پاناسونیک PT-VX610 ساخت شرکت پاناسونیک که به تازگی وارد بازار شده است. این ویدئو پروژکتور پاناسونیک از تکنولوژی ۳LCD بهره مند است که قابلیت اتصال بی سیم وایرلس را از فاصله کوتاه برای نمایش اطلاعات فراهم می کند. خرید ویدئو پروژکتور مدل Panasonic PT-VX610 با توجه به کارایی اش از لحاظ قیمت مناسب می باشد.

معرفی دیتا ویدئو پروژکتور پاناسونیک PT-VX610 یکی از مدل‌های اداری، تجاری و آموزشی پاناسونیک است که برای مکان هایی از جمله مراکز آموزشی، مدارس، فروشگاه ها، سالن های کنفرانس و سالن های همایش توصیه می شود. این دیتا پروژکتور با داشتن وضوح تصویر ۷۶۸ *۱۰۲۴ برای پخش اسناد متن و اسلایدهای پاور پوینت مناسب است.

قابلیت ها و کارایی های دیتا ویدئو پروژکتور Panasonic PT-VX610

دیتا پروژکتور Panasonic PT-VX610 با کنتراست ۱۶۰۰۰:۱ و تفکیک رنگی خوب می تواند کیفیت بالایی را برای پخش فیلم ایجاد کند. این ویدئو پروژکتور با داشتن پورت های کامل ورودی و خروجی مانند HDMI، VGA و USB این امکان را می دهد که به همه سیستم های موجود در بازار وصل شود.

از قابلیت ها و کارایی های دیتا ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-VX610 شدت روشنایی آن است که با  شدت روشنایی ۵۵۰۰ انسی لومنز این دستگاه را به یکی از مدل‌های بسیار پرنور تبدیل کرده است که می‌تواند در محیط‌های روشن هم مورداستفاده قرار گیرد.

دیتا ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-VX610

این دیتا ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-VX610 از عمر لامپ نرمال ۳۵۰۰ ساعت و اقتصادی ۵۰۰۰ ساعتی برخوردار است که این میزان برای دستگاه استاندارد و مناسب می باشد. قابلیت اصلاح زاویه‌ی تصویر به صورت افقی و عمودی تا ۳۵ درجه دارد که از ویژگی های خوب این پروژکتور به شمار می رود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *