دیتا ویدئو پروژکتور NEC M403W

دیتا ویدئو پروژکتور NEC M403W

دیتا ویدئو پروژکتور ان ای سی M403W

تکنولوژی ساخت: DLP
وضوح تصویر: ۱۰۸۰*۱۹۲۰
شدت روشنایی: ۴۰۰۰ انسی لومنز
نسبت کنتراست تصویر: ۱۰۰۰۰:۱

معرفی ویدئو پروژکتور ان ای سی M403W

 ویدئو پروژکتور ان ای سی NP-M403W، دارای کنتراست ۱۰۰۰۰:۱ With Lamp Control است که تفکیک مناسبی دارد. شدت روشنایی ۴۰۰۰ انسی لومنز این ویدئو پروژکتور در محیط های روشن نیز تصویر مناسبی ارائه می دهد.

معرفی ویدئو پروژکتور ان ای سی M403W

در ادامه معرفی ویدئو پروژکتور ان ای سی M403W باید بگوییم که این ویدیو پروژکتور ان ای سی NEC دارای فناوری ساخت DLP است. همچنین رزولوشن این دستگاه ۸۰۰*۱۲۸۰ WXGA می باشد. ویدئو پروژکتور NEC M403W مناسب برای مصارف خانگی، اداری و سازمانی می باشد.

طراحی و کیفیت تصویر ویدئو پروژکتور NEC M403W

از لحاظ طراحی و کیفیت تصویر ویدئو پروژکتور NEC M403W باید گفت که این ویدئو پروژکتور با ابعاد ۲۹۱*۱۰۸*۳۶۸ و وزن ۳٫۵ کیلوگرم دارای عمر لامپ ۵۰۰۰ ساعت در حالت نرمال و ۸۰۰۰ ساعت در حالت اقتصادی می باشد.

طراحی و کیفیت تصویر ویدئو پروژکتور NEC M403W

تصاویر تولید شده در ویدیو پروژکتور NEC 403W بین ۳۰ تا ۳۰۰ اینچ است و تا ۱٫۷ برابر زوم می کند. این دستگاه از استانداردهای تصویری بسیاری پشتیبانی می کند که کیفیت های ۴۸۰، ۵۷۶، ۷۲۰ و ۱۰۸۰ را ارائه می دهد. فاصله ی مناسب برای این دیتا ویدئو پروژکتور ان ای سی مدل NEC NP-M403W بین ۰٫۸ تا ۱۴٫۲ متر است.

دیتا ویدئو پروژکتور ان ای سی NEC NP-M403W

دیتا ویدئو پروژکتور ان ای سی NEC NP-M403W دستگاهی قوی و دارای وردی و خروجی های بسیاری می باشد. اسپیکر داخلی آن ۲۰W است و دارای پورت های LAN، USB، DDC/CI، IR و RS-232 می باشد. همچنین در صورت استفاده از دانگل می توانید از وایرلس این دستگاه استفاده کنید. شما می توانید برای اطلاع از قیمت فروش ویدئو پروژکتور و خرید ویدئو پروژکتور با شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید و یا به سایت ایده برتر مراجعه کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *