رول حرارتی رنگی ۸ سانتی NP Roll

رول حرارتی رنگی ۸ سانتی NP Roll

via

رول حرارتی رنگی ۸ سانتی NP Roll

عرض رول: ۸ سانتی متری
متراژ رول: ۵۵ متر
دستگاه های سازگار: تمامی چاپگرهای حرارتی با عرض ۸ سانتی متر

رول کاغذ حرارتی به کاغذ هایی گفته می شود که با انتقال حرارت از طرف پرینترها چاپ می شوند. ضخامت رول حرارتی بسیار کم است و در متراژ های بین ۲۰ الی ۶۰ متر تولید می شود.

رول حرارتی رنگی ۸ سانتی NP Roll

رول حرارتی 8 سانتی هانسول

رول کاغذ حرارتی رنگی ۸ سانتی یا رول فیش زن فروشگاهی برند NP ROLL یکی از رول های خوب موجود در بازار می باشد که از سری انواع رول حرارتی قرار دارد. جنس کاغذ مورد استفاده در رول فیش پرینتر NP Roll چاپی بسیار شفاف و با کیفیت را ارایه میدهد. با توجه به قیمت رول حرارتی رنگی ۸ سانتی NP Roll این نوع رول ها با داشتن کیفیت بالا خرید آنها به مشتریان عزیز توصیه می شود. رول حرارتی رنگی NP Roll که ساخت کشور چین است با تمامی فیش پرینترها سازگار می باشد.

رول حرارتی رنگی ۸ سانتی متری NP Roll کمترین آسیب را به هد چاپگر می زند که این امر سبب می شود تا از سایز کاغذهای بی کیفیت بازار که باعث خرابی دستگاه فیش زن میشوند، متمایز شوند. رول کاغذ حرارتی رنگی NP Roll قابلیت استفاده در تمامی فروشگاه ها، رستورانها، هایپر مارکت ها، فسست فود ها و کلیه مکانهایی که دارای پرینترهای چاپ فیش هستند می توان استفاده کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *