فیش پرینتر اکسیومAxiom RP8025 ‎

فیش پرینتر اکسیومAxiom RP8025 ‎

via

فیش پرینتر اکسیومRP80250 ‎

تکنولوژی ساخت: حرارتی
عرض کاغذ: ۸۰ میلی متر
سرعت چاپ: ۲۵۰ میلی متر در ثانیه
عمر کاتر: ۱/۵۰۰/۰۰۰‎ برش
پورت: کشوی پول و USB
نوع برش: اتوماتیک

معرفی و نقد و بررسی فیش پرینتر Axiom RP80250

فیش پرینتر Axiom RP80250 دستگاهی باکیفیت خوب که از تکنولوژی چاپ حرارتی مستقیم بهره برده است. خرید فیش پرینتر مدل RP80250 اکسیوم از فیش پرینتر های ارزان بازار می باشد که جزء معدود فیش پرینتر های سفید موجود در بازار قرار دارد.

در ادامه به معرفی و نقد و بررسی فیش پرینتر Axiom RP80250 می پردازیم این دستگاه پرینتر صدور فیش برای چاپ رسید و فیش انواع فروشگاه ها، داروخانه ها و رستوران ها مناسب است.

قابلیت ها و کارآیی های فنی فیش پرینتر اکسیوم RP80250

دستگاه پرینتر فیش زن ۸۰۲۵۰ دارای کاتر اتوماتیک است و عمر هد آن نیز ۱۰۰ کیلومتر کاغذ می باشد. فیش پرینتر اکسیوم مدل Axiom RP80250 قابلیت اتصال به کشوی پول را دارد و نوع برش آن خودکار است. به لحاظ کیفی این دستگاه کیفیت مناسبی دارد و دارای پورت usb می باشد.

از دیگر قابلیت ها و کارآیی های فنی فیش پرینتر اکسیومRP80250 ‎ می توان به سرعت آن اشاره کرد که سرعت چاپ آن ۲۵۰ میلی متر در ثانیه است که با وضوح چاپ ۲۰۰ dpi کیفیت خوبی را برای چاپگر صدور فیش ایجاد می کند.

فیش پرینتر اکسیومAxiom RP80250 ‎

از مزایای فیش پرینتر اکسیوم Axiom RP80250 عمر طولانی و هزینه پایین چاپ آن است. از دیگر ویژگی های این پرینتر حرارتی می توان به برطرف نمودن مشکل کمبود جا و کاهش هزینه های جانبی اشاره نمود. ضمنا پرینتر صدور فیش RP80250 اکسیوم دارای گارانتی یکساله و سه ماه گارانتی تعویض می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *