فیش پرینتر ایکس پرینتر Xprinter C230N

فیش پرینتر ایکس پرینتر Xprinter C230N

via

فیش پرینتر ایکس پرینتر C230N

تکنولوژی ساخت: حرارتی
عرض کاغذ: ۸ سانتی متر
سرعت چاپ: ۲۳۰ میلی متر در ثانیه
پورت: شبکه usb
نوع برش: اتوماتیک

معرفی و نقد و بررسی فیش پرینتر Xprinter C230N

فیش زن Xprinter C230N یکی از دستگاه های جدید موجود در بازار است که مکانیسم چاپ آن حرارتی و از نوع تک رنگ می باشد. این پرینتر فیش زن از سایز کاغذ ۸۰ میلی متر یعنی ۸ سانتی متر برخوردار است.

در ادامه به معرفی و نقد و بررسی فیش پرینتر Xprinter C230N می پردازیم. این دستگاه یکی از فیش پرینتر های ارزان موجود در بازار می باشد که خرید فیش پرینتر مدل C230N ایکس پرینتر بیشتر مناسب فروشگاه، رستوران ها، مراکز نوبت گیری با کارکرد پایین می باشد و جهت حجم کار بالا توصیه نمی شود.

قابلیت ها و کارآیی های فنی فیش پرینتر ایکس پرینتر C230N

قابلیت ها و کارآیی های فنی فیش پرینتر ایکس پرینتر C230N

پرینتر صدور فیش ایکس پرینتر C230N، در شرایط محیطی مختلف در بازه ی دمایی ۰ تا ۴۰ درجه سانتیگراد و در رطوبت ۱۰ تا ۸۰ درصد کارکرد بسیار خوبی دارد. این پرینتر حرارتی از جنس پلاستیک فشرده می باشد و دارای ظاهری زیباست.

از دیگر قابلیت ها و کارآیی های فنی فیش پرینتر ایکس پرینتر C230N باید بگوییم که مانند اکثر چاپگر های فیش زن موجود در بازار از سرعت چاپ ۲۳۰ میلیمتر بر ثانیه و کیفیت چاپ ۲۰۳ DPI برخوردار می باشد.

فیش پرینتر ایکس پرینتر Xprinter C230N

فیش پرینتر ایکس پرینتر Xprinter C230N برای چاپ رسید، بارکد مناسب است و از پورت های اتصال usb و شبکه نیز پشتیبانی می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *