فیش پرینتر ایکس پرینتر Xprinter D300H

فیش پرینتر ایکس پرینتر Xprinter D300H

via

فیش پرینتر ایکس پرینتر d300h

تکنولوژی ساخت: حرارتی
عرض کاغذ: ۸۰ میلی متر
سرعت چاپ: ۳۰۰ میلی متر در ثانیه
پورت: سریال، usb و شبکه
نوع برش: اتوماتیک

معرفی و نقد و بررسی فیش پرینتر Xprinter D300H

فیش زن Xprinter D300H یکی از دستگاه های جدید موجود در بازار است که مکانیسم چاپ آن حرارتی و دارای ظاهری متفاوت می باشد که زیبایی خاصی به این دستگاه بخشیده است. قیمت و خرید فیش پرینتر مدل Xprinter D300H که تنها فیش پرینتر بی سیم موجود در بازار است ارزش خرید بالایی دارد.

در ادامه به معرفی و نقد و بررسی فیش پرینتر Xprinter D300H می پردازیم، برای فروشگاه ها، رستوران ها، فست فودها و غیره توصیه می شود. دستگاه چاپ فیش ایکس پرینتر مدل D300H به لحاظ قیمت، دستگاهی هم رنج فیش پرینتر Xprinter 230 می باشد.

قابلیت ها و کارآیی های فنی فیش پرینتر ایکس پرینتر d300h

قابلیت ها و کارآیی های فنی فیش پرینتر ایکس پرینتر d300h

همان طور که بالاتر گفته شد تفاوت پرینتر صدور فیش مدل ایکس پرینتر d300h، نسبت به مدل قبلی خود اضافه شدن پورت سریال به این دستگاه و اضافه شدن سرعت چاپ این دستگاه از ۲۳۰ میلی متر بر ثانیه به ۳۰۰ میلی متر بر ثانیه که این امر باعث افزایش سرعت چاپ و در نتیجه اضافه شدن حجم کاری این دستگاه میشود.

از دیگر قابلیت ها و کارآیی های فنی فیش پرینتر ایکس پرینتر D300H باید بگوییم که در شرایط محیطی مختلف در بازه ی دمایی ۰ تا ۴۰ درجه سانتیگراد و در رطوبت ۱۰ تا ۸۰ درصد کارکرد بسیار خوبی دارد. سایز کاغذ مورد استفاده در این برند فیش پرینتر در سایز ۸۰ میلی متر یعنی ۸ سانتی متر است.

فیش پرینتر ایکس پرینتر Xprinter D300H

فیش پرینتر ایکس پرینتر Xprinter D300H برای چاپ رسید، بارکد مناسب است و از پورت های اتصال سریال، usb و شبکه نیز پشتیبانی می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *