لیبل پرینتر اپسون EPSON LW-300

لیبل پرینتر اپسون EPSON LW-300

via

لیبل پرینتر دستی اپسون LW-300

سیستم چاپ: حرارتی
عرض چاپ : ۶ تا ۱۲ mm
وضوح چاپ :۱۸۰ dpi
نوع برش: دستی

معرفی لیبل پرینتر EPSON LW-300

چاپگر لیبل زن اپسون مدل EPSON LW-300 از سری دستگاه های کارآمد در زمینه تجهیزات فروشگاهی است که از نوع برش دستی و سیستم چاپ حرارتی برخوردار می باشد. قیمت و خرید پرینتر لیبل زن اپسون LW 300 با توجه به قابلیت و کارایی اش از لحاظ خرید بسیار مقرون به صرفه می باشد.

در ادامه به معرفی لیبل پرینتر EPSON LW-300 می پردازیم. دستگاه چاپ دستی اپسون LW-300 جهت استفاده در کتابخانه ها، کابل کشی ها و … پیشنهاد می شود. این لیبل زن دستگاهی کوچک و قابل حمل جهت چاپ انواع لیبل با ۱۴ فونت و ۳۰۰ علامت مختلف است.

معرفی لیبل پرینتر EPSON LW-300

قابلیت و مشخصات فنی لیبل پرینتر اپسون LW 300

دستگاه چاپگر لیبل زن اپسون LW 300 از تکنلوزی چاپ به صورت حرارتی برخوردار است که امکان طراحی برچسب با استفاده از ۷ نوع پرینت را دارا می باشد. این نوع چاپگر لیبل زن از رزولوشن چاپ ۱۸۰ dpi برخوردار می باشد که جهت چاپ انواع نوشته بسیار مناسب است. در این نوع دستگاه لیبل زن میتوان از نوارهایی با عرض های ۶، ۹ و ۱۲ میلی متری استفاده کرد.

از قابلیت و مشخصات فنی لیبل پرینتر اپسون LW 300 باید گفت که تعداد خطوط قابل جاپ در این دستگاه  2 خط و نهایت طول چاپ آن ۸۰ کاراکتر در یک خط می باشد. پرینتر لیبل زن دستی ۳۰۰ اپسون قابلیت چاپ عرض ۶ تا ۱۲ میلیمتر را دارد. دستگاه چاپ برچسب یا لیبل پرینتر دستی اپسون مدل LW300 دارای یک نمایشگر دو خطی با وضوح ۱۲۸*۶۸ نقطه است.

لیبل پرینتر اپسون EPSON LW-300

در پایان باید گفت که لیبل پرینتر اپسون EPSON LW-300، جزو گروه لیبل پرینترهای دستی و قابل حمل قرار دارد که از آن میتوان هم با برق و هم با ۶ عدد باتری قلمی استفاده کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *