لیبل پرینتر اپسون EPSON LW-400

لیبل پرینتر اپسون EPSON LW-400

via

لیبل پرینتر دستی اپسون LW-400

سیستم چاپ: حرارتی
عرض چاپ: ۹ میلی متر
وضوح چاپ :۱۸۰ dpi
نوع برش: دستی

معرفی لیبل پرینتر EPSON LW-400

چاپگر لیبل زن اپسون مدل EPSON LW-400 از سری دستگاه های کارآمد در زمینه تجهیزات فروشگاهی است که جزء دسته لیبل پرینترهای دستی قرار دارد. قیمت و خرید پرینتر لیبل زن اپسون LW 400 با توجه به قابلیت و کارایی اش از لحاظ خرید بسیار مقرون به صرفه می باشد.

در ادامه به معرفی لیبل پرینتر EPSON LW-400 می پردازیم. دستگاه چاپ دستی اپسون LW-400 جهت استفاده در فروشگاه ها، کتابخانه ها، کابل کشی ها و … پیشنهاد می شود. این لیبل پرینتر دستگاهی کوچک و قابل حمل جهت چاپ انواع لیبل در عرض های مختلف ۶ میلیمتر ۹ میلیمتر ۱۲ میلیمتر و ۱۸ میلیمتر است.

معرفی لیبل پرینتر EPSON LW-400

قابلیت و مشخصات فنی لیبل پرینتر اپسون LW 400

دستگاه چاپگر لیبل زن اپسون LW 400 از تکنلوزی چاپ به صورت حرارتی برخوردار می باشد که از وضوح چاپ ۱۸۰ نقطه در اینچ بهره میبرد و و دارای سرعت چاپ ۶ میلیمتر بر ثانیه است. این نوع چاپگر لیبل زن دارای یک صفحه ال سی دی با وضوح ۱۲۸*۳۲ نقطه ایست.

از قابلیت و مشخصات فنی لیبل پرینتر اپسون LW 400 باید گفت که از قابلیت چاپ متقارن و چاپ عمودی برخوردار است که از ویژگی های خوب این دستگاه به شمار می رود. نهایت طول متن چاپی بر روی هر لیبل در پرینتر لیبل زن دستی ۴۰۰ اپسون ۸۰ کاراکتر و تعداد خطوط قابل چاپ ان ۴ خط می باشد.

لیبل پرینتر اپسون EPSON LW-400

در پایان باید گفت که لیبل پرینتر اپسون EPSON LW-400، جزو گروه لیبل پرینترهای دستی و قابل حمل قرار دارد که از آن میتوان هم به صورت شارژی با باطری و هم به صورت اتصال به برق استفاده کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *