لیبل پرینتر اپسون EPSON LW-400VP

لیبل پرینتر اپسون EPSON LW-400VP

via

لیبل پرینتر دستی اپسون LW-400VP

سیستم چاپ: حرارتی
عرض چاپ :۹ میلی متر
وضوح چاپ :۱۸۰ dpi
نوع برش: دستی

معرفی لیبل پرینتر EPSON LW-400VP

چاپگر لیبل زن اپسون مدل EPSON LW-400 از سری دستگاه های کارآمد در زمینه تجهیزات فروشگاهی است که جزء دسته لیبل پرینترهای دستی قرار میگیرد. قیمت و خرید پرینتر لیبل زن اپسون LW 400VP با توجه به قابلیت و کارایی اش از لحاظ خرید بسیار مقرون به صرفه می باشد.

در ادامه به معرفی لیبل پرینتر EPSON LW-400VP می پردازیم. این دستگاه چاپ دستی اپسون مخصوص انبارها، خدمات نصب سیستم های صوتی و تصویری، صنایع الکتریکی و دیگر بخش های خدماتی پیشنهاد می شود. تفوت این دستگاه لیبل زن با مدل لیبل پرینتر اپسون EPSON LW-400 قابلیت چاپ بارکد است که بارکدهایی با زبان CODA BAR(NW-7) / CODE 39 / EAN-13-8ITF / UPC-A / UPC-E را داراست.

معرفی لیبل پرینتر EPSON LW-400VP

قابلیت و مشخصات فنی لیبل پرینتر اپسون LW 400VP

دستگاه چاپگر لیبل زن اپسون LW 400VP از تکنلوزی چاپ به صورت حرارتی برخوردار است که قابلیت چاپ لیبل در عرض های ۶ میلیمتر ۹ میلیمتر ۱۲ میلیمتر و ۱۸ میلیمتر  را دارد. این نوع چاپگر لیبل زن از رزولوشن چاپ ۱۸۰ dpi بهره می برد که جهت چاپ انواع نوشته بسیار مناسب است و دارای سرعت چاپ ۶ میلی متر بر ثانیه می باشد.

از قابلیت و مشخصات فنی لیبل پرینتر اپسون LW 400VP باید گفت که تعداد خطوط قابل جاپ در این دستگاه ۴ خط و نهایت طول چاپ آن ۸۰ کاراکتر در یک خط می باشد. پرینتر لیبل زن دستی ۴۰۰ اپسون قابلیت چاپ متقارن و چاپ عمودی از ویژگی های خوب این دستگاه به شمار می رود. دستگاه چاپ برچسب یا لیبل پرینتر دستی اپسون مدل LW400VP دارای یک صفحه ال سی دی با وضوح ۱۲۸*۳۲ نقطه ایست.

لیبل پرینتر اپسون EPSON LW-400VP

در پایان باید گفت که لیبل پرینتر اپسون EPSON LW-400VP، جزو گروه لیبل پرینترهای دستی و قابل حمل قرار دارد که از آن میتوان هم به صورت شارژی با باطری و هم به صورت اتصال به برق استفاده کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *