لیبل پرینتر اپسون EPSON LW-700

لیبل پرینتر اپسون EPSON LW-700

via

لیبل پرینتر دستی اپسون LW-700

سیستم چاپ: حرارتی
عرض چاپ: ۱۸ میلی متر
وضوح چاپ :۱۸۰ dpi
نوع برش: دستی

معرفی لیبل پرینتر EPSON LW-700

چاپگر لیبل زن اپسون مدل EPSON LW-700 از سری دستگاه های کارآمد با قابلیت های ویژه در زمینه تجهیزات فروشگاهی است که از نوع برش دستی و سیستم چاپ حرارتی برخوردار می باشد. قیمت و خرید پرینتر لیبل زن اپسون LW 700 با استفاده از نرم افزار طراحی برچسب همراه این دستگاه و کارایی اش از لحاظ خرید مقرون به صرفه می باشد.

در ادامه به معرفی لیبل پرینتر EPSON LW-700 می پردازیم. دستگاه چاپ دستی اپسون LW-700 محصولی ایده‌آل برای انواع صنایع تعمیر و نگهداری است که به طراحی برچسب ها در داخل و خارج از دفتر کار نیاز دارند. این لیبل زن دستگاهی کوچک و قابل حمل قابلیت اتصال به کامپیوتر و طراحی و چاپ لیبل از طریق کامپیوتر را نیز داراست.

معرفی لیبل پرینتر EPSON LW-700

قابلیت و مشخصات فنی لیبل پرینتر اپسون LW 700

دستگاه چاپگر لیبل زن اپسون LW 700 از تکنلوزی چاپ به صورت حرارتی برخوردار است که دارای یک نمایشگر دو خطی با کیفیت ۱۳۰۹۶۴ می باشد. این نوع چاپگر لیبل زن از رزولوشن چاپ ۱۸۰ dpi برخوردار می باشد که جهت چاپ انواع نوشته بسیار مناسب است.

از قابلیت و مشخصات فنی لیبل پرینتر اپسون LW 700 باید گفت که به راحتی با داشتن یک کیبورد روی دستگاه میتوان به صورت دستی اقدام به چاپ لیبل کرد. پرینتر لیبل زن دستی ۷۰۰ اپسون قابلیت چاپ عرض ۱۸ میلیمتر را دارد.

لیبل پرینتر اپسون EPSON LW-700

در پایان باید گفت که لیبل پرینتر اپسون EPSON LW-700، جزو گروه لیبل پرینترهای دستی و قابل حمل قرار دارد که لیبل هایی به عرض های mm 18 ،mm 12 ،mm 9 ،mm 6 و ۲۴ mm را چاپ میکند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *