لیبل پرینتر برادر Brother QL-700

لیبل پرینتر برادر Brother QL-700

via

لیبل پرینتر برادر QL-700

سیستم چاپ: حرارتی
عرض چاپ: ۶۲ میلیمتر
سرعت چاپ: ۱۵۰ میلیمتر در ثانیه
نوع برش: خودکار

معرفی لیبل پرینتر برادر  QL-700

معرفی لیبل پرینتر برادر PT-D200

پرینتر لیبل زن برادر QL-700 یکی از دستگاه های حرفه ای با کارایی بالا می باشد. پرینتر لیبل زن برادر ۷۰۰ مجهز به درگاه USB برای ارتباط با کامپیوتر است. لازم به ذکر است بدانید قیمت و خرید لیبل پرینتر Brother QL-700 با توجه به سرعت بالا و برش خودکار برچسب ها بسیار مقرون به صرفه می باشد. لیبل زن حرارتی QL-700از کاست های سری DK پشتیبانی می کند.

در ادامه به معرفی لیبل پرینتر برادر QL-700 می پردازیم، این لیبل زن برای مصارف اداری و سازمانی توصیه می شود. از ویژگی های منحصر به فرد لیبل پرینتر برادر مدل Brother QL-700 امکان برچسب های طراحی شده با نرم افزار P-Touch editor می باشد که می تواند بر روی لیبل استاندارد با سرعت ۱۵۰ میلی متر بر ثانیه چاپ کند که معادل چاپ ۹۳ لیبل در دقیقه است.

لیبل پرینتر برادر  Brother QL-700

لیبل پرینتر برادر Brother PT-E200

لیبل پرینتر برادر Brother QL-700 قابلیت اتصال به کامپیوتر، چاپ انواع بارکد و انواع برچسب ها که در نرم افزار ورد و اکسل طراحی شود را دارد. این لیبل پرینتر میتواند با اتصال به کامپیوتر لیبل های طراحی شده تا طول یک متر را نیز چاپ کند. به کمک نرم افزار P-Touch editor می توان چند مدل بارکد مانند بارکد های UPC، postal، EAN-13، ISBN، QR و … و انواع فریم ها و هر نوشته ای را روی برچسب ها چاپ و پرینت گرفت. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *