لیبل پرینتر توشیبا Toshiba B-EV4T

لیبل پرینتر توشیبا Toshiba B-EV4T

via

لیبل پرینتر توشیبا B-EV4T

سیستم چاپ: حرارتی مستقیم و غیر مستقیم
عرض چاپ108 میلیمتر
سرعت چاپ: ۱۲۷ میلیمتر در ثانیه
نوع برش: دستی

معرفی لیبل پرینتر Toshiba B-EV4T

دستگاه چاپ بارکد Toshiba B-EV4T از سری دستگاه های کارآمد و باکیفیت بازار است که ساخت کشور ژاپن می باشد. این چاپگر لیبل زن از تکنولوژی ساخت بسیار بالا، طراحی و کیفیت بالا ساخته شده است که این کالا را با دیگر لیبل پرینترهای موجود در بازار متمایز میکند و میتوان آن را یکی از بهترین لیبل پرینترهای بازار معرفی کرد.

در ادامه به معرفی لیبل پرینتر Toshiba B-EV4T می پردازیم، این پرینتر لیبل زن  جهت استفاده روزانه معمولی و اداری مناسب می باشد. از کالاهای مرتبط با آن می توان به پرینتر لیبل زن بیکسلون Bixolon SLP-T400، لیبل پرینتر رومیزی میوا MEVA BP-1100P و پرینتر لیبل زن پوستک Postek C168 اشاره نمود.

معرفی لیبل پرینتر GoDEX EZ120

قابلیت و مشخصات فنی لیبل پرینتر توشیبا  B-EV4T

لیبل پرینتر توشیباB-EV4  از تکنلوزی چاپ به صورت حرارتی مستقیم و غیرمستقیم با ریبون بهره برده است. این لیبل زن قابلیت چاپ بر روی انواع لیبل های موجود در بازار اعم از لیبل کاغذی، لیبل حرارتی، لیبل PVC، لیبل اموال و … را داراست. لیبل زن توشیبا EV4T با داشتن حافظه ۴MB Flash/8MB SDRAM مشکلی از بابت ذخیره سازی فایلهای مربوطه وجود نخواهد داشت.

از قابلیت و مشخصات فنی لیبل پرینتر توشیبا B-EV4T میتوان به کاتر، برش دهنده اتوماتیک و یک دستگاه لیبل کن که میتواند بعد از چاپ لیبل به سرعت لیبل را از روی برچسب جا کند اشاره کرد که این دو مورد به صورت جداگانه به همراه دستگاه ارائه میشود. عمر مفید هد این دستگاه بالای ۵ سال است.

لیبل پرینتر توشیبا  Toshiba B-EV4T

ضمنا لیبل پرینتر توشیبا Toshiba B-EV4T، جزو گروه لیبل پرینترهای رومیزی قرار دارد که دستگاهی کوچک و با قیمت بسیار مناسب است. این دستگاه از پورت های اتصال USB و Lan نیز پشتیبانی می کند و توانایی چاپ برچسبهایی با عرض ۱۰۸ میلیمتر را دارا می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *