لیبل پرینتر دایمو Dymo LPT 250

لیبل پرینتر دایمو Dymo LPT 250

via

لیبل پرینتر دستی دایمو LPT 250

سیستم چاپ: حرارتی
عرض چاپ
2.9 تا ۵٫۵ mm
وضوح چاپ :۱۸۰ dpi
نوع برش: دستی

معرفی لیبل پرینتر Dymo LPT 250

دستگاه چاپ دستی دیمو یا دایمو  مدل Dymo LPT 250 از سری دستگاه های کارآمد در زمینه لیبل پرینتر است که از نوع برش دستی و سیستم چاپ حرارتی می باشد. قیمت و خرید پرینتر لیبل زن دایمو LPT 250 با توجه به دیگر لیبل پرینترهای موجود در بازار بسیار مقرون به صرفه می باشد.

در ادامه به معرفی لیبل پرینتر Dymo LPT 250 می پردازیم، این پرینتر لیبل زن  جهت استفاده در فروشگاه ها و اداره ها پیشنهاد می شود. این چاپگر لیبل زن دارای طراحی ارگونومیک و زیبا است که مجهز به صفحه کلید ABC برای دسترسی آسان به منوها می باشد. از کالای مرتبط با آن می توان به دستگاه لیبل پرینتر برادر Brother PT-E100VP اشاره نمود.

معرفی لیبل پرینتر Dymo LT 100H

قابلیت و مشخصات فنی لیبل پرینتر دایمو LPT 250

چاپگر لیبل زن دایمو LPT 250 از تکنلوزی چاپ به صورت حرارتی برخوردار است که امکان طراحی برچسب با استفاده از ۷ نوع پرینت را دارا می باشد. این لیبل زن  از رزولوشن چاپ ۱۸۰ dpi برخوردار می باشد که اطلاعات را با کیفیت خوبی چاپ می کند. این لیبل زن دستی از ۶ عدد باتری قلمی استفاده میکند.

از قابلیت و مشخصات فنی لیبل پرینتر دایمو LPT 250 باید گفت که این دستگاه ۹ لیبل آخر را در خود ذخیره می کند که مشکلی از بابت ذخیره سازی فایل های مربوطه وجود نخواهد داشت. پرینتر لیبل زن دستی ۲۵۰ دایمو قابلیت عرض چاپ ۲٫۹ تا ۵٫۵ میلیمتر را دارد.

لیبل پرینتر دایمو Dymo LPT 250

در پایان باید گفت که لیبل پرینتر دایمو Dymo LPT 250، جزو گروه لیبل پرینترهای دستی و قابل حمل قرار دارد که دستگاهی کوچک و با قیمت بسیار مناسب است. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *