لیبل پرینتر دایمو Dymo LPT 350

لیبل پرینتر دایمو Dymo LPT 350

via

لیبل پرینتر دستی دایمو LPT 350

سیستم چاپ: حرارتی
عرض چاپ: ۵ خط 

وضوح چاپ :۱۸۰ dpi
نوع برش: دستی

معرفی لیبل پرینتر Dymo LPT 350

دستگاه چاپ دستی دیمو یا دایمو  مدل Dymo LPT 350 از سری دستگاه های کارآمد در زمینه لیبل پرینتر است که از نوع برش دستی و سیستم چاپ حرارتی می باشد. قیمت و خرید پرینتر لیبل زن دایمو LPT 350 با توجه به دیگر لیبل پرینترهای موجود در بازار بسیار مقرون به صرفه می باشد.

در ادامه به معرفی لیبل پرینتر Dymo LPT 350 می پردازیم، این پرینتر لیبل زن  جهت استفاده در فروشگاه ها و اداره ها پیشنهاد می شود. این چاپگر لیبل زن دارای طراحی ارگونومیک و زیبا است که قابلیت چاپ ۶ بارکد مختلف را داراست. از کالای مرتبط با آن می توان به دستگاه لیبل پرینتر برادر Brother PT-E100VP اشاره نمود.

معرفی لیبل پرینتر Dymo LT 100H

قابلیت و مشخصات فنی لیبل پرینتر دایمو LPT 350

چاپگر لیبل زن دایمو LPT 350 قابلیت اتصال به کامپیوتر را داراست که از طریق کابل usb به کامپیوتر اتصال پیدا میکند. این لیبل زن  از رزولوشن چاپ ۱۸۰ dpi برخوردار می باشد که اطلاعات را با کیفیت خوبی چاپ می کند.

از قابلیت و مشخصات فنی لیبل پرینتر دایمو LPT 350 باید گفت که این دستگاه ۱۵ لیبل آخر را در حافظه خود ذخیره می کند که مشکلی از بابت ذخیره سازی فایل های مربوطه وجود نخواهد داشت. پرینتر لیبل زن دستی ۳۵۰ دایمو قابلیت عرض چاپ ۵ خط را دارد.

لیبل پرینتر دایمو Dymo LPT 350

در پایان باید گفت که لیبل پرینتر دایمو Dymo LPT 350، جزو گروه لیبل پرینترهای دستی و قابل حمل قرار دارد که دستگاهی کوچک و با قیمت بسیار مناسب است. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *