لیبل پرینتر دایمو Dymo LT 100H

لیبل پرینتر دایمو Dymo LT 100H

via

لیبل پرینتر دستی دایمو LT 100H

سیستم چاپ: حرارتی
عرض چاپ
تا دوخط برچسب
وضوح چاپ :۱۸۰ dpi
نوع برش: دستی

معرفی لیبل پرینتر Dymo LT 100H

دستگاه چاپ دستی دیمو یا دایمو  مدل Dymo LT 100H از سری دستگاه های کارآمد در زمینه لیبل پرینتر است که از نوع برش دستی و سیستم چاپ حرارتی می باشد. قیمت و خرید پرینتر لیبل زن دایمو LT 100H با توجه به دیگر لیبل پرینترهای موجود در بازار بسیار مقرون به صرفه می باشد. از کالای مرتبط با آن می توان به دستگاه لیبل پرینتر برادر Brother PT-E100VP اشاره نمود.

در ادامه به معرفی لیبل پرینتر Dymo LT 100H می پردازیم، این پرینتر لیبل زن  جهت استفاده مصرف خانگی و انبارهای کوچک پیشنهاد می شود. این چاپگر لیبل زن دارای طراحی ارگونومیک و زیبا است که مجهز به ذخیره باتری با سیستم خاموش کننده می باشد.

معرفی لیبل پرینتر Toshiba B-EV4T

قابلیت و مشخصات فنی لیبل پرینتر دایمو LT 100H

چاپگر لیبل زن دایمو LT 100H از تکنلوزی چاپ به صورت حرارتی با تکنولوژی Race ( چاپ بر چسب به چندین زبان) بهره برده است. این لیبل زن  از رزولوشن چاپ ۱۸۰ dpi برخوردار می باشد که با ۵ سایز فونت اطلاعات را چاپ می کند. این لیبل زن دستی از ۴ عدد باتری قلمی استفاده میکند.

از قابلیت و مشخصات فنی لیبل پرینتر دایمو LT 100H میتوان به داشتن ۹ حافظه برچسب اشاره نمود که مشکلی از بابت ذخیره سازی فایل های مربوطه وجود نخواهد داشت. پرینتر لیبل زن دستی ۱۰۰H دایمو قابلیت عرض چاپ تا دو خط بر چسب را دارد که می تواند ۱۳ کاراکتر را بر روی صفحه نمایش نشان دهد. 

لیبل پرینتر دایمو Dymo LT 100H

در پایان باید گفت که لیبل پرینتر دایمو Dymo LT 100H، جزو گروه لیبل پرینترهای دستی و قابل حمل قرار دارد که دستگاهی کوچک و با قیمت بسیار مناسب است. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *