لیبل پرینتر صنعتی تی اس سی TSC ME240

لیبل پرینتر صنعتی تی اس سی TSC ME240

via

لیبل پرینتر نیمه صنعتی TSC ME240
عرض چاپ: ۱۰۴ میلی متر
نوع برش: دستی

معرفی لیبل پرینتر صنعتی TSC ME240

دستگاه چاپ بارکد TSCمدل ME240 دستگاهی است که در رده لیبل پرینتر های نیمه صنعتی قرار دارد. این دستگاه لیبل زن صنعتی در مقایسه با لیبل پرینتر رومیزی از لحاظ حجم کاری روزانه و حجم چاپ در سطح بسیار بالاتری از لیبل ها قرار دارد. دستگاه های چاپ بارکد صنعتی معمولا دارای قیمت بالایی هستند که قیمت و خرید لیبل پرینتر صنعتی TSC ME240 با توجه به امکاناتش مقرون به صرفه می باشد.

در ادامه به معرفی لیبل پرینتر صنعتی TSC ME240 می پردازیم، این پرینتر لیبل زن جهت مصارف اداری، فروشگاه ها و مراکز مختلف که نیاز به چاپ لیبل با حجم بالاتر از لیبل پرینترهای معمولی و رومیزی دارند پیشنهاد می شود. این چاپگر لیبل زن دارای طراحی ارگونومیک و زیبا است که لیبل هایی با عرض ۱۰۴ میلی متر را چاپ میکند.

معرفی لیبل پرینتر صنعتی TSC ME240

قابلیت و مشخصات فنی لیبل پرینتر تی اس سی ME240

چاپگر لیبل زن تی اس سی ME240 از کیفیت چاپ ۲۰۰ نقطه بر اینچ برخوردار است. این لیبل پرینتر دارای ابعاد بسیار کوچک و وزن بسیار پایینی است که استفاده کاربری با آن بسیار راحت می باشد. از دیگر قابلیت های این دستگاه لیبل زن نیمه صنعتی Bluetooth آن است که به صورت اختیاری میتواند توسط مشتری در کنار این دستگاه مورد استفاده قرار گیرد.

از قابلیت و مشخصات فنی لیبل پرینتر تی اس سی ME240 باید گفت که از دو موتور جهت چاپ لیبل بهره می برد. حجم لیبل و ریبونی که در این دستگاه می توان قرار گیرد نسبت به دستگاه های رده پایین تر بیشتر است. دستگاه های عادی نهایتا ۳۰۰ متر ریبون می توانند جاگذاری کنند ولی این دستگاه قابلیت جاگذاری ریبونهای ۴۵۰ متری را نیز داراست.

لیبل پرینتر صنعتی تی اس سی TSC ME240

در پایان باید گفت که لیبل پرینتر صنعتی تی اس سی TSC ME240، جزو گروه لیبل پرینترهای دستی و قابل حمل قرار دارد که در کنار این دستگاه می توان از قابلیت هایی شامل دستگاه پیل اف و دستگاه کاتر اتوماتیک بهره برد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *