لیبل پرینتر صنعتی تی اس سی TSC TTP 2410M

لیبل پرینتر صنعتی تی اس سی TSC TTP 2410M

via

لیبل پرینتر صنعتی TSC 2410M
عرض چاپ: ۱۰۴ میلی متر
نوع برش: دستی

معرفی لیبل پرینتر صنعتی TSC TTP 2410M

معرفی لیبل پرینتر صنعتی TSC TTP 2410M

دستگاه چاپ بارکد TSCمدل ۲۴۱۰M دستگاهی است که در رده لیبل پرینتر های صنعتی قرار دارد. این دستگاه لیبل زن صنعتی در مقایسه با لیبل پرینتر رومیزی از لحاظ حجم کاری روزانه و حجم چاپ در سطح بسیار بالاتری از لیبل ها قرار دارد و بیشتر در خط تولیدها مورد استفاده قرار میگیرد. دستگاه های چاپ بارکد صنعتی معمولا دارای قیمت بالایی هستند که قیمت و خرید لیبل پرینتر صنعتی TSC TTP 2410M با توجه به امکاناتش مقرون به صرفه می باشد.

در ادامه به معرفی لیبل پرینتر صنعتی TSC TTP 2410M می پردازیم، این پرینتر لیبل زن برای مصارف اداری، فروشگاه ها و مراکز مختلف که نیاز به چاپ لیبل با حجم بالاتر از لیبل پرینترهای معمولی و رومیزی دارند پیشنهاد می شود. این چاپگر لیبل زن دارای طراحی ارگونومیک و زیبا است که لیبل هایی با عرض ۱۰۴ میلی متر را چاپ میکند.

قابلیت و مشخصات فنی لیبل پرینتر تی اس سی ۲۴۱۰M

چاپگر لیبل زن تی اس سی ۲۴۱۰M از کیفیت چاپ ۲۰۰ نقطه بر اینچ برخوردار است. این لیبل زن  دارای ابعاد بسیار کوچک و وزن بسیار پایینی است که استفاده کاربری با آن بسیار راحت می باشد. از دیگر قابلیت های این دستگاه لیبل زن صنعتی Bluetooth آن است که به صورت اختیاری میتواند توسط مشتری در کنار این دستگاه مورد استفاده قرار گیرد.

قابلیت و مشخصات فنی لیبل پرینتر تی اس سی 2410M

از قابلیت و مشخصات فنی لیبل پرینتر تی اس سی ۲۴۱۰M باید گفت که از دو موتور جهت چاپ لیبل بهره می برد. حجم لیبل و ریبونی که در این دستگاه میتوان قرار گیرد نسبت به دستگاه های رده پایین تر بیشتر است. دستگاه های عادی نهایتا ۳۰۰ متر ریبون میتوانند جاگذاری کنند ولی این دستگاه قابلیت جاگذاری ریبونهای ۶۰۰ متری را نیز داراست. از ویژگی فوق العاده این دستگاه سرعت چاپ بسیار بالای آن است که سرعتی بالغ بر ۳۰۰ میلیمتر بر ثانیه دارد.

لیبل پرینتر صنعتی تی اس سی TSC TTP 2410M

در پایان باید گفت که لیبل پرینتر صنعتی تی اس سی TSC TTP 2410M، جزو گروه لیبل پرینترهای دستی و قابل حمل قرار دارد که در کنار این دستگاه می توان از قابلیت هایی شامل دستگاه پیل اف و دستگاه کاتر اتوماتیک بهره برد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *