لیبل پرینتر صنعتی تی اس سی TSC TTP-244 Pro

لیبل پرینتر صنعتی تی اس سی TSC TTP-244 Pro

via

لیبل پرینتر نیمه صنعتی TSC TTP-244
عرض چاپ: ۱۰۸ میلی متر
نوع برش: دستی

معرفی لیبل پرینتر صنعتی TSC TTP-244

دستگاه چاپ بارکد TSCمدل TTP-244 دستگاهی است که در رده لیبل پرینتر های نیمه صنعتی برخوردار می باشد. این دستگاه لیبل زن صنعتی در مقایسه با لیبل پرینتر رومیزی از لحاظ حجم کاری روزانه و حجم چاپ در سطح بسیار بالاتری از لیبل ها قرار دارد. دستگاه های چاپ بارکد صنعتی معمولا دارای قیمت بالایی هستند که قیمت و خرید لیبل پرینتر صنعتی TSC TTP-244 Proبا توجه به امکاناتش مقرون به صرفه می باشد.

در ادامه به معرفی لیبل پرینتر صنعتی TSC TTP-244 می پردازیم، این پرینتر لیبل زن جهت مصارف اداری، فروشگاه ها و مراکز مختلف که نیاز به چاپ لیبل با حجم بالاتر از لیبل پرینترهای معمولی و رومیزی دارند پیشنهاد می شود. این چاپگر لیبل زن دارای طراحی ارگونومیک و زیبا است که لیبل هایی با عرض ۱۰۸ میلی متر را چاپ میکند.

معرفی لیبل پرینتر صنعتی TSC TTP-244

قابلیت و مشخصات فنی لیبل پرینتر تی اس سی TTP-244

چاپگر لیبل زن تی اس سی ۲۴۴ از کیفیت چاپ ۲۰۰ نقطه بر اینچ برخوردار است. این لیبل پرینتر دارای ابعاد بسیار کوچک و وزن بسیار پایینی است که استفاده کاربری با آن بسیار راحت می باشد. از دیگر قابلیت های این دستگاه لیبل زن نیمه صنعتی Bluetooth آن است که به صورت اختیاری میتواند توسط مشتری در کنار این دستگاه مورد استفاده قرار گیرد.

از قابلیت و مشخصات فنی لیبل پرینتر تی اس سی TTP-244باید گفت که از دو موتور جهت چاپ لیبل بهره می برد. این دستگاه لیبل زن از سرعت چاپ بالایی به میزان ۱۲۷ میلی متر بر ثانیه برخوردار است.

لیبل پرینتر صنعتی تی اس سی TSC TTP-244 Pro

در پایان باید گفت که لیبل پرینتر صنعتی تی اس سی TSC TTP-244 Pro، جزو گروه لیبل پرینترهای دستی و قابل حمل قرار دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *