لیبل پرینتر صنعتی تی اس سی TSC TTP 344M Plus

لیبل پرینتر صنعتی تی اس سی TSC TTP 344M Plus

via

لیبل پرینتر نیمه صنعتی TSC TTP 344M
عرض چاپ: ۱۰۴ میلی متر
نوع برش: دستی

معرفی لیبل پرینتر صنعتی TSC TTP 344M Plus

دستگاه چاپ بارکد TSCمدل ۳۴۴M Plus دستگاهی که در رده لیبل پرینتر های نیمه صنعتی می باشد. این دستگاه لیبل زن صنعتی در مقایسه با لیبل پرینتر رومیزی از لحاظ حجم کاری روزانه و حجم چاپ در سطح بسیار بالاتری از لیبل ها قرار دارد و بیشتر در خط تولیدها مورد استفاده قرار میگیرد. دستگاه های چاپ بارکد صنعتی معمولا دارای قیمت بالایی هستند که قیمت و خرید لیبل پرینتر صنعتی TSC TTP 344M Plus با توجه به امکاناتش مقرون به صرفه می باشد.

در ادامه به معرفی لیبل پرینتر صنعتی TSC TTP 344M Plus می پردازیم، این پرینتر لیبل زن جهت مصارف اداری، فروشگاه ها و مراکز مختلف که نیاز به چاپ لیبل با حجم بالاتر از لیبل پرینترهای معمولی و رومیزی دارند پیشنهاد می شود. این چاپگر لیبل زن دارای طراحی ارگونومیک و زیبا است که لیبل هایی با عرض ۱۰۴ میلی متر را چاپ میکند.

معرفی لیبل پرینتر صنعتی TSC TTP 344M Plus

قابلیت و مشخصات فنی لیبل پرینتر تی اس سی TTP 344M Plus

چاپگر لیبل زن تی اس سی ۳۴۴M از کیفیت چاپ ۳۰۰ نقطه بر اینچ برخوردار است. این لیبل پرینتر دارای ابعاد بسیار کوچک و وزن بسیار پایینی است که استفاده کاربری با آن بسیار راحت می باشد. از دیگر قابلیت های این دستگاه لیبل زن نیمه صنعتی Bluetooth آن است که به صورت اختیاری می تواند توسط مشتری در کنار این دستگاه مورد استفاده قرار گیرد.

از قابلیت و مشخصات فنی لیبل پرینتر تی اس سی TTP 344M Plus باید گفت که از دو موتور جهت چاپ لیبل بهره می برد. حجم لیبل و ریبونی که در این دستگاه می توان قرار گیرد نسبت به دستگاه های رده پایین تر بیشتر است. دستگاه های عادی نهایتا ۳۰۰ متر ریبون می توانند جاگذاری کنند ولی این دستگاه قابلیت جاگذاری ریبون های ۶۰۰ متری را نیز داراست.

لیبل پرینتر صنعتی تی اس سی TSC TTP 344M Plus

در پایان باید گفت که لیبل پرینتر صنعتی تی اس سی TSC TTP 344M Plus، جزو گروه لیبل پرینترهای دستی و قابل حمل قرار دارد که در کنار این دستگاه می توان از قابلیت هایی شامل دستگاه پیل اف و دستگاه کاتر اتوماتیک بهره برد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *