ماشين حساب کاسيو CASIO DJ-120D Plus

ماشين حساب کاسيو CASIO DJ-120D Plus

via

ماشین حساب کاسیو DJ-120D

تعداد ارقام : ۱۲ رقمی
منبع تغذیه : نور و باتری
تعداد حافظه : دارای دو حافظه مستقل

قابلیت و کارایی ماشین حساب کاسیو DJ-120D

دستگاه ماشین حساب ۱۲۰D کاسیو جزو تجهیزات فروشگاهی قرار دارد که از نوع ۱۲ رقمی است. این نوع ماشین حساب دارای طراحی بسیار شیک و حرفه ای است که از مدل متناظر آن ماشین حساب شارپ SHARP EL-421m به شمار می رود. قیمت ماشین حساب مدل CASIO DJ-120D Plus با توجه به قابلیت و کارایی که دارد از ارزش خرید بالایی برخوردار است.

در ادامه به قابلیت و کارایی ماشین حساب کاسیو DJ-120D می پردازیم، برای مصارف تجاری، اداری و فروشگاهی تعبیه شده است که می توان از فواصل دور به خوبی اعدادی که درشت نیز هستند دید و کمترین نقص را دارد. منبع تغدیه ماشین حساب کاسیو ۱۲۰D از دو منبع باتری و پنل خورشیدی برای تأمین برق مصرفی خود استفاده می‌کند که بدین معناست در شرایط نور کافی محیط، نیازی به استفاده از باتری نیست.

قابلیت و کارایی ماشین حساب کاسیو DJ-120D

ماشين حساب کاسيو CASIO DJ-120D Plus

در پایان باید بگوییم ماشين حساب کاسيو CASIO DJ-120D Plus از ۴ حالت برای نمایش اعداد برخوردار است که به راحتی می توانید محاسبات انجام شده را تا ۳۰۰ مرحله چک کنید. محاسباتی از جمله محاسبه‌ي ماليات، سود و هزينه را نیز میتوان در این ماشین حساب انجام داد. ضمنا باتری آن برای مدت طولانی به دلیل عدم استفاده مداوم عمر بیشتری دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت و خرید ماشین حساب CASIO DJ-120D Plus می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *