ماشين حساب کاسيو CASIO DJ-220D Plus

ماشين حساب کاسيو CASIO DJ-220D Plus

via

ماشین حساب کاسیو DJ-220D

تعداد ارقام : ۱۲ رقمی
منبع تغذیه : نور و باتری
تعداد حافظه : دارای دو حافظه مستقل

قابلیت و کارایی ماشین حساب کاسیو DJ-220D

دستگاه ماشین حساب ۲۲۰D کاسیو جزو تجهیزات فروشگاهی قرار دارد که از نوع ۱۲ رقمی است. این نوع ماشین حساب دارای طراحی بسیار شیک و حرفه ای است که از مدل متناظر آن ماشین حساب شارپ SHARP 781 به شمار می رود. قیمت ماشین حساب مدل CASIO DJ-220D Plus با توجه به قابلیت و کارایی که دارد از ارزش خرید بالایی برخوردار است.

در ادامه به قابلیت و کارایی ماشین حساب کاسیو DJ-220D می پردازیم، که برای مصارف تجاری، اداری و فروشگاهی تعبیه شده است. جنس این ماشین حساب از روکش فلزی است و در شرایط نامناسب آب و هوایی مقاوم می باشد. منبع تغدیه ماشین حساب کاسیو ۲۲۰D از دو منبع باتری و پنل خورشیدی برای تأمین برق مصرفی خود استفاده می‌کند که بدین معناست در شرایط نور کافی محیط، نیازی به استفاده از باتری نیست.

قابلیت و کارایی ماشین حساب کاسیو DJ-220D

ماشين حساب کاسيو CASIO DJ-220D Plus

در پایان باید بگوییم ماشين حساب کاسيو CASIO DJ-220D Plus از ۴ حالت برای نمایش اعداد برخوردار است که به راحتی می توانید محاسبات انجام شده را تا ۳۰۰ مرحله چک کنید. محاسباتی از جمله محاسبه‌ي ماليات، سود و هزينه را نیز می توان در این ماشین حساب انجام داد. ضمنا باتری آن برای مدت طولانی به دلیل عدم استفاده مداوم عمر بیشتری دارد. همچنین دکمه های دستگاه و نمایش آن در صفحه نمایش به صورت بزرگ نشان داده می شود به همین دلیل به خوبی از فواصل دور قابل مشاهده می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت و خرید ماشین حساب CASIO DJ-220D Plus می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *