ماشین حساب شارپ sharp EL-782C

ماشین حساب شارپ sharp EL-782C

via

ماشین حساب شارپ ۷۸۲C

تعداد ارقام : ۱۲ رقمی
منبع تغذیه : نور و باتری
تعداد حافظه : دارای دو حافظه مستقل

قابلیت و کارایی ماشین حساب شارپ EL-782C

دستگاه ماشین حساب ۷۸۲c شارپ جزو تجهیزات فروشگاهی قرار دارد که یکی از محبوب ترین محصولات این کمپانی به شمار می آید. قیمت ماشین حساب مدل Sharp EL-782C با توجه به قابلیت و کارایی که دارد از ارزش خرید بالایی برخوردار است که برای محاسبات عادی روزمره طراحی شده است.

در ادامه به قابلیت و کارایی ماشین حساب شارپ EL-782C می پردازیم، این نوع ماشین حساب برای استفاده در فروشگاه ها و محیط های تجاری توصیه می شود. ماشین حساب شارپ 782C از نوع ۱۲ رقمی است که از قابلیت تنظیم زاویه به دلخواه کاربر برخوردار می باشد. ماشین حساب sharp 782C از دو منبع باتری و پنل خورشیدی برای تأمین برق مصرفی خود بهره برده است. از باتری تنها برای مواقع ضروری مثلا در تاریکی می توان استفاده کرد و از پنل خورشیدی باقی موارد که دستگاه در محیط روشنایی کافی قرار دارد و می تواند نور محیط را جذب و به نیروی موردنیاز خود تبدیل کند مورد استفاده قرار می گیرد.

ماشين حساب شارپ Sharp EL-782C

یکی از مزایای خوب ماشين حساب شارپ Sharp EL-782C این است که می تواند محاسبات را تا ۱۰۲ مرحله انجام دهد و قابلیت تبدیل واحد های پولی به یکدیگر را داراست که می تواند در صرافی ها مورد استفاده قرار گیرد. ضمنا از قابلیت های دیگری شامل کنترل محاسبات، محاسبه ی مالیات و تصحیح اعداد واردشده برخوردار می باشد که قابلیت تفکیک سه رقمی اعداد را داراست.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت و خرید ماشین حساب Sharp EL-782C می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *