ماشین حساب مهندسی شارپ Sharp EL-531WH

ماشین حساب مهندسی شارپ Sharp EL-531WH

via

ماشین حساب علمی مهندسی شارپ EL-531WH

تعداد ارقام : ۱۲ رقم لاین اول و ۱۰+۲ رقم لاین دوم
منبع تغذیه : باتری
تعداد حافظه : دارای دو حافظه مستقل

قابلیت و کارایی ماشین حساب علمی مهندسی شارپ EL-531WH

دستگاه ماشین حساب EL-531WH شارپ جزو تجهیزات فروشگاهی قرار دارد که یکی از ماشین‌ حساب‌های مهندسی شرکت شارپ که برای استفاده در محیط‌ های آموزشی، فنی و مهندسی مناسب است. صفحه‌ نمایش این ماشین حساب به صورت ۲ لاین است که در خط بالایی تا ۱۲ عدد و در خط پایین  10+2 عدد نمایش داده می‌شوند. قیمت ماشین حساب مهندسی مدل Sharp EL-531WH با توجه به قابلیت و کارایی که دارد از ارزش خرید بالایی برخوردار است.

در ادامه به قابلیت و کارایی ماشین حساب علمی مهندسی شارپ EL-531WH می پردازیم. در این ماشین حساب قابلیت 272 تابع قدرتمند را دارد به همین منظور برای مهندسان و دانشجویان رشته های مهندسی توصیه می شود. منبع تغدیه ماشین حساب EL-531WH از نوع باطری قلمی است که سبب می شود در محیط های روشن و تاریک از آن استفاده کرد.

قابلیت و کارایی ماشین حساب علمی مهندسی شارپ EL-531WH

ماشین حساب مهندسی شارپ Sharp EL-531WH

در پایان باید بگوییم با ماشین حساب مهندسی شارپ Sharp EL-531WH به راحتی می توان محاسبات زنجیره ای را انجام داد و قابلیت جداسازی سه گانه اعداد برای سهولت در خواندن را دارا می باشد. از قابلیت های منحصر به فرد این ماشین حساب مهندسی شارپ ۵۳۱WH می توان به داشتن فریم محکم و مقاوم، داشتن کلیدهای پلاستیکی بسیار مقاوم، استفاده از محاسبه قبلی در محاسبه فعلی، فراخوانی کردن ۱۴۲ مرحله آخر، Direct Algebraic Logic روشی آسان برای وارد کردن فرمول های مدنظر اشاره نمود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت و خرید ماشین حساب مهندسی Sharp EL-531WH می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *