مانیتور صنعتی جی وی سی jvc GD-W192

مانیتور صنعتی جی وی سی jvc GD-W192

via

مانیتور صنعتی جی وی سی GD-W192

نوع و سایز صفحه نمایش: 17 inch
رزولوشن: ۷۶۸*۱۳۶۶
کنتراست: ۱۰۰۰:۱

معرفی مانیتور صنعتی جی وی سی GD-W192

مانیتور صنعتی جی وی سی GD-W192 یکی از دستگاه های بسیار با کیفیت و خوب در زمینه تولیدات مانیتورهای صنعتی می باشد. این مانیتور صنعتی به صورت full hd و در ابعاد مناسب طراحی شده است.

معرفی مانیتورجی وی سی GD-W192 مناسب برای تمامی مراکز نظارتی، مدیریتی و کلیه مکانهایی است که نیاز به استفاده مداوم و بیست و چهار ساعته از مانیتور را دارند توصیه می شود. از کالای مشابه آن مانیتور صنعتی ال جی LG SM3B به شمار می رود.

معرفی مانیتور صنعتی جی وی سی GD-172

طراحی و کیفیت مانیتور jvc GD-W192

مانیتور jvc W192 در سایزهای مختلف ۱۷، ۱۹و ۲۳ اینچی تولید شده است و جزء معدود برندهایی است که در ابعاد کوچک دست به تولید مانیتور صنعتی زده است. این مانیتور به دلیل رزولوشن بالایی که دارد قابلیت پخش تصاویر با کیفیت بالا را دارد.

طراحی و کیفیت مانیتور jvc GD-W192  به گونه ای است که  از میزان کنتراست ۱به ۱۰۰۰ و رزولوشن ۱۲۸۰*۱۰۲۴ برخوردار می باشد. از مزیت های این دستگاه میتوان به کیفیت پخش full HD، ابعاد کوچک، ورودی و خروجی های مناسب اشاره کرد.

مانیتور صنعتی جی وی سی jvc GD-W192

مانیتور صنعتی جی وی سی jvc GD-W192 ساخت کشور ژاپن است که از ورودی و خروجی های شامل HDMI- Auodio- Component- VGA برخوردار می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *