مانیتور صنعتی جی وی سی jvc GD-w232

مانیتور صنعتی جی وی سی jvc GD-w232

via

مانیتور صنعتی جی وی سی GD-w232

نوع و سایز صفحه نمایش: ۲۳ inch
رزولوشن: ۱۰۸۰*۱۹۲۰
کنتراست: ۱۰۰۰:۱

معرفی مانیتور صنعتی جی وی سی GD-w232

مانیتور صنعتی جی وی سی GD-w232 یکی از دستگاه های بسیار با کیفیت و خوب در زمینه تولیدات مانیتورهای صنعتی می باشد. این مانیتور صنعتی به صورت full hd و در ابعاد مناسب طراحی شده است.

معرفی مانیتورجی وی سی GD-w232 مناسب برای تمامی مراکز نظارتی، مدیریتی و کلیه مکانهایی است که نیاز به استفاده مداوم و بیست و چهار ساعته از مانیتور را دارند توصیه می شود. از کالای مشابه آن مانیتور صنعتی ال جی LG SM2B به شمار می رود.

معرفی مانیتور صنعتی جی وی سی GD-W192

طراحی و کیفیت مانیتور jvc GD-W232

مانیتور jvc w232 در سایزهای مختلف ۱۷، ۱۹و ۲۳ اینچی تولید شده است و جزء معدود برندهایی است که در ابعاد کوچک دست به تولید مانیتور صنعتی زده است. از مزیت های این دستگاه میتوان به کیفیت پخش full HD، ابعاد کوچک، ورودی و خروجی های مناسب اشاره کرد.

طراحی و کیفیت مانیتور jvc GD-w232 به گونه ای است که  از میزان کنتراست ۱به ۱۰۰۰ و رزولوشن ۱۰۸۰*۱۹۲۰ برخوردار می باشد. این مانیتور به دلیل رزولوشن بالایی که دارد قابلیت پخش تصاویر با کیفیت بالا را دارد.

مانیتور صنعتی جی وی سی jvc GD-W232

مانیتور صنعتی جی وی سی jvc GD-W232 ساخت کشور ژاپن است که از ورودی و خروجی های شامل HDMI- Auodio- Component- VGA برخوردار می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *