مانیتور صنعتی ویدئو وال ال جی VIDEO WALL LG 55LV75A

مانیتور صنعتی ویدئو وال ال جی VIDEO WALL LG 55LV75A

via

مانیتور صنعتی ویدئو وال ال جی ۵۵LV75A

نوع و سایز صفحه نمایش: ۵۵ inch
رزولوشن: ۱۰۸۰*۱۹۲۰ dpi
کنتراست: ۱:۱۴۰۰

معرفی مانیتور صنعتی ویدئو وال ال جی ۵۵LV75A

مانیتور صنعتی ال جی مدل ۵۵LV75A با قابلیت های مختلف است که جز دسته مانیتور های ویدئو وال قرار میگیرد. به صورت کلی مانیتور های ویدیو وال مانیتور هایی هستند که علاوه بر استفاده به صورت جداگانه و تکی قابلیت قرار گرفتن در کنار هم را دارند که این مانیتور صنعتی میتواند یک تصویر واحد را در کنار هم پخش کند و معمولا در مکان هایی استفاده میشود که به دنبال پخش تصویر در ابعاد بزرگ با کیفیت بالا را دارند.

در ادامه به معرفی مانیتور صنعتی ویدئو وال ال جی ۵۵LV75A می پردازیم، پنل های این تلویزیون صنعتی به گونه ای طراحی شده اند که در مقابل حرارت صدمه ای نمی بینند که از ویژگی های یک مانیتور خوب به شمار می رود. قیمت مانیتور صنعتی ویدیو وال ۵۵LV75A با توجه به امکانات و کارایی اش از لحاظ خرید مناسب می باشد.

معرفی مانیتور صنعتی ویدئو وال ال جی 55LV75A

طراحی و کیفیت مانیتور صنعتی VIDEO WALL LG 55LV75A

از مانیتور صنعتی VIDEO WALL LG در سایز ۵۵ اینچ بیشتر در مراکز تجاری مانند سالن های همایش، آمفی تئاترها، مجتمع های تجاری و پاساژها استفاده کرد. این نوع مانیتور صنعتی در کنار کیفیت تصویر فوق العاده اش به خاطر داشتن رزولوشن ۱۹۲۰*۱۰۸۰ dpi می تواند به دستگاهی با کیفیت برای استفاده در مکانهای مختلف با کاربری های گوناگون تبدیل شود.

طراحی و کیفیت مانیتور صنعتی VIDEO WALL LG 55LV75A به گونه ای است که دارای پنل LCD و زاویه دید ۱۷۸ درجه ای می باشد. این دستگاه به علت قاب فوق باریک آن (bazel to bazel 3/5 mm) دستگاهی بسیار مناسب برای استفاده در ویدیو وال های بزرگ می باشد.

مانیتور صنعتی ویدئو وال ال جی VIDEO WALL LG 55LV75A

از دیگر مزایای مانیتور صنعتی ویدئو وال ال جی VIDEO WALL LG 55LV75A داشتن پورت ها و ورودی های متفاوت dvi ،HDMI ،RGB ،RS232 ،RJ45 و USB تعیبیه شده بر روی این دستگاه می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *