مانیتور صنعتی ویدئو وال شارپ Video Wall Sharp PN-V601A

مانیتور صنعتی ویدئو وال شارپ Video Wall Sharp PN-V601A

via

مانیتور صنعتی ویدئو وال شارپ V601A

نوع و سایز صفحه نمایش: ۶۰ inch
رزولوشن: ۷۶۸*۱۳۶۶ dpi
کنتراست: ۱:۱۴۰۰

معرفی مانیتور صنعتی ویدئو وال شارپ V601A

مانیتور صنعتی شارپ V601A دستگاهی است که قابلیت چیده شدن کنار هم و ایجاد یک تصویر بزرگ هماهنگ را دارد. مانیتور صنعتی Sharp PN-V601A مناسب برای استفاده در سالن های همایش، مجتمع های تجاری و اتاق های کنفرانس می باشد.

در ادامه به معرفی مانیتور صنعتی ویدئو وال شارپ PN-V601A می پردازیم، فاصله ی پنل ها در این مانیتور ۶۰۵ میلی متر می باشد. از ویدئو وال SHARP V601A می توان هم به صورت افقی و هم به صورت عمودی استفاده کرد که از ویژگی های یک مانیتور خوب به شمار می رود. قیمت مانیتور صنعتی ویدیو وال V601A با توجه به امکانات و کارایی اش از لحاظ خرید مناسب می باشد.

معرفی مانیتور صنعتی ویدئو وال شارپ V601A

طراحی و کیفیت ویدئو وال صنعتی Video Wall Sharp V601A

ویدئو وال صنعتی Sharp V601A که از رزولوشن ۷۶۸*۱۳۶۶ بهره می برد در گروه دستگاه های صنعتی قرار می گیرد و قابلیت استفاده مداوم به صورت هفت روز هفته و بیست و چهار ساعت شبانه روز را دارد. مانیتور صنعتی شارپ PN-V601A دارای ابعاد ۷۵۴٫۲*۱۴۹٫۳*۱۳۳۵٫۹ میلی متر می باشد.

طراحی و کیفیت ویدئو وال صنعتی Video Wall Sharp PN-V601A به گونه ای است که دارای پنل LED ژاپنی و زاویه دید ۱۷۸ درجه ای می باشد. این دستگاه دارای کنتراست ۱:۱۴۰۰ می باشد. مانیتور ویدئو وال Sharp V601A دارای سایز مانیتور ۶۰ اینچ می باشد.

مانیتور صنعتی ویدئو وال شارپ Video Wall Sharp PN-V601A

از دیگر مزایای مانیتور صنعتی ویدئو وال شارپ Video Wall Sharp PN-V601A داشتن ورودی و خروجی های HDMI ،VGA ،COMPOSITE ،AUDIO می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *