نرم افزار حسابداری سپیدز SEPIDZ (ساده)

نرم افزار حسابداری سپیدز SEPIDZ (ساده)

via

نرم افزار حسابداری سپیدز

صدور فاکتور خرید: دارد
گزارش گیری فاکتور: دارد
ثبت چک های دریافتی و پرداختی: ندارد
استفاده از بارکدخوان: ندارد

معرفی نرم افزار حسابداری و مالی سپیدز SEPIDZ بسته ساده

معرفی نرم افزار حسابداری و مالی سپیدز SEPIDZ بسته ساده

نرم افزار حسابداری و مالی سپیدز SEPIDZ ساده برای مجموعه هایی طراحی شده است که نیازی به انبار و کارهای پیشرفته جهت حسابداری ندارند و می خواهند یک سیستم فروشگاهی و حسابداری ساده راه بیاندازند. از مزیت های این نسخه می توان به کاربری آسان و بسیار ساده اشاره نمود که افراد مختلف در یک فروشگاه بدون داشتن اطلاعات حسابداری می توانند به راحتی با آن کار کنند. جهت قیمت و خرید نرم افزار حسابداری سپیدز Sepidz نسخه ساده می توانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

در ادامه به معرفی نرم افزار حسابداری و مالی سپیدز SEPIDZ بسته ساده می پردازیم، این نوع نرم افزار حسابداری فروشگاهی مناسب استفاده در انواع فست فودها، کافی شاپ ها، قهوه خانه ها، طباخی ها و فروشگاه هایی از این قبیل که مهمترین نیازشان صدور فاکتور، تعریف منو، مشتریان مختلف و مدیریت صندوق می باشد. همچنین نرم افزار ساده حسابداری سپیدز قابلیت اتصال به دستگاه pos (کارت خوان ) را دارد که با بکارگیری یک کامپیوتر و یک چاپگر عملیات ثبت سفارش و صدور فیش را ارائه می دهد.

نرم افزار حسابداری سپیدز SEPIDZ (ساده)

نرم افزار حسابداری سپیدز SEPIDZ (ساده)

از دیگر ویژگی های مهم نرم افزار حسابداری سپیدز SEPIDZ (ساده) می توان به امکان اتصال به کالر ای دی caller ID، تعریف پیک و غذا رسان، قابلیت اتصال به پنل اس ام اس SMS، انواع گزارش های روزانه ماهانه و سالیانه اشاره کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *