نرم افزار حسابداری سپیدز SEPIDZ (متوسط)

نرم افزار حسابداری سپیدز SEPIDZ (متوسط)

via

نرم افزار حسابداری سپیدز

صدور فاکتور خرید: دارد
گزارش گیری فاکتور: دارد
ثبت چک های دریافتی و پرداختی: ندارد
استفاده از بارکدخوان: ندارد

معرفی نرم افزار حسابداری و مالی سپیدز SEPIDZ بسته متوسط

معرفی نرم افزار حسابداری و مالی سپیدز SEPIDZ بسته متوسط

نرم افزار حسابداری و مالی سپیدز SEPIDZ بسته نرم افزاری متوسط برای مجموعه هایی طراحی شده است که نیازی به انبار و کارهای پیشرفته جهت حسابداری ندارند و می خواهند یک سیستم فروشگاهی و حسابداری ساده راه بیاندازند. از مزیت های این نسخه می توان به کاربری آسان و بسیار ساده اشاره نمود که افراد مختلف در یک فروشگاه بدون داشتن اطلاعات حسابداری می توانند به راحتی با آن کار کنند. جهت قیمت و خرید نرم افزار حسابداری سپیدز Sepidz نسخه متوسط می توانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

در ادامه به معرفی نرم افزار حسابداری و مالی سپیدز SEPIDZ بسته متوسط می پردازیم، این نوع نرم افزار حسابداری فروشگاهی مناسب استفاده در انواع فست فودها، کافی شاپ ها، قهوه خانه ها، طباخی ها و فروشگاه هایی از این قبیل که مهمترین نیازشان صدور فاکتور، تعریف منو، مشتریان مختلف و مدیریت صندوق می باشد. همچنین نرم افزار ساده حسابداری سپیدز قابلیت اتصال به دستگاه pos (کارت خوان ) و نصب ۶ پرینتر برای آشپزخانه و سیستم delivery برای چاپ همزمان فیش، سفارش غذا و نوشیدنی را دارد.

نرم افزار حسابداری سپیدز SEPIDZ (متوسط)

نرم افزار حسابداری سپیدز SEPIDZ (متوسط)

از دیگر ویژگی های مهم نرم افزار حسابداری سپیدز SEPIDZ (متوسط) میتوان به امکان اتصال به کالر ای دی caller ID، تعریف پیک و غذا رسان، قابلیت اتصال به پنل اس ام اس SMS، انواع گزارش های روزانه ماهانه و سالیانه اشاره کرد. در واقع این نرم افزار کلیه قابلیت های نرم افزار حسابداری سپیدز SEPIDZ ساده را داراست به همراه چند قابلیت اضافه شامل امکان اتصال به چند کامپیوتر و چندین فیش پرینتر برخوردار می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *