نرم افزار حسابداری فروشگاهی هلو (ساده)

نرم افزار حسابداری فروشگاهی هلو (ساده)

via

نرم افزار فروشگاهی هلو

صدور فاکتور خرید: دارد
گزارش گیری فاکتور: دارد
ثبت چک های دریافتی و پرداختی: دارد
استفاده از بارکدخوان: دارد

معرفی نرم افزار حسابداری فروشگاهی هلو ساده

معرفی نرم افزار حسابداری فروشگاهی هلو ساده

نرم افزار حسابداری ساده هلو که در دسته ی نرم افزار فروشگاهی قرار دارد از نرم افزار فروشگاهی پایه بالاتر است. از مزیت های این نسخه میتوان به کاربری آسان و بسیار ساده اشاره نمود که افراد مختلف در یک فروشگاه بدون داشتن اطلاعات حسابداری میتوانند به راحتی با آن کار کنند. جهت قیمت و خرید نرم افزار فروشگاهی هلو نسخه ساده می توانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

در ادامه به معرفی نرم افزار حسابداری فروشگاهی هلو ساده می پردازیم، این نوع نرم افزار حسابداری فروشگاهی قابلیت تعریف کالا، اشخاص، حساب بانکی و تعریف چک های دریافتی و پرداختی را دارا می باشد که بر پایه خرید و فروش، انبار و صندوق طراحی شده است. همچنین از امکانات آن می توان به استفاده از بارکد خوان و امکان پرینت به صورت فیش اشاره کرد. نرم افزار ساده حسابداری هلو در زمینه های مختلفی از جمله خوراک دام و طیور، مصالح ساختمانی، لوازم ورزشی، مواد شیمایی و رنگ، املاک و سایر زمینه ها کاربرد دارد.

نرم افزار حسابداری فروشگاهی هلو (ساده)

در پایان باید بگوییم که نرم افزار حسابداری فروشگاهی هلو (ساده) معمولا برای فروشگاه های کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. در نرم افزار حسابداری هلو میتوان انواع کالاها را همراه با کد به صورت دستی و همچنین توسط بارکد کالا در سیستم تعریف کرد. با استفاده از نرم افزار مالی و حسابداری هلو می توان انواع گزارش ها از جمله گزارش بانک ها، فاکتور ها، چک ها، گزارش سود و زیان و … را نیز دریافت کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *