نرم افزار حسابداری فروشگاهی هلو (متوسط)

نرم افزار حسابداری فروشگاهی هلو (متوسط)

via

نرم افزار فروشگاهی هلو

صدور فاکتور خرید: دارد
گزارش گیری فاکتور: دارد
ثبت چک های دریافتی و پرداختی: دارد
استفاده از بارکدخوان: دارد

معرفی نرم افزار حسابداری فروشگاهی متوسط هلو

معرفی نرم افزار حسابداری فروشگاهی متوسط هلو

نرم افزار فروشگاهی هلو از سری نرم افزار متوسط حسابداری به شمار می رود و با وجود اینکه فضای کاربری ساده دارد اما بسیاری از قابلیت های نرم افزار های پیشرفته را داراست. از مزیت های این نسخه میتوان به کاربری آسان و بسیار ساده اشاره نمود که افراد مختلف در فروشگاه های بزرگ و کوچک بدون داشتن اطلاعات حسابداری میتوانند به راحتی با آن کار کنند. جهت قیمت و خرید نرم افزار فروشگاهی هلو نسخه متوسط می توانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

در ادامه به معرفی نرم افزار حسابداری فروشگاهی متوسط هلو می پردازیم، این نوع نرم افزار حسابداری فروشگاهی به کاربر این قابلیت را میدهد تا گزارش های دقیق و به صورت لحظه ای از کالا ها، چک ها و اسناد ثبت شده را در کمترین زمان تهیه کنید. این نرم افزار امکان ثبت چک های امانی ثبت سند حسابداری، ثبت عملکرد واسطه ها را دارد. همچنین از امکانات آن می توان به امکان استفاده از بارکد خوان و امکان پرینت به صورت فیش اشاره کرد.

نرم افزار حسابداری فروشگاهی هلو (متوسط)

نرم افزار حسابداری فروشگاهی هلو (متوسط)

از دیگر امکانات نرم افزار حسابداری فروشگاهی هلو (متوسط) میتوان به امکان اعمال فاکتور های نسیه، ثبت هزینه در فاکتور، اتصال به ترازوهای دیجیتال، امکان چاپ بارکد برای کالا اشاره کرد. با استفاده از نرم افزار متوسط مالی و حسابداری هلو می توان انواع گزارش ها را دریافت کرد که جهت گزارشگیری در بخشهای اشخاص، خرید و فروش، انبار، چک ها، بانک ها، اسناد، دفتر روزنامه، گزارش سود و زیان کاربرد دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *