نرم افزار حسابداری فروشگاهی هلو (پایه)

نرم افزار حسابداری فروشگاهی هلو (پایه)

via

نرم افزار فروشگاهی هلو

صدور فاکتور خرید: ندارد
گزارش گیری فاکتور: دارد
ثبت چک های دریافتی و پرداختی: دارد
استفاده از بارکدخوان: دارد

معرفی نرم افزار حسابداری فروشگاهی هلو (پایه)

معرفی نرم افزار حسابداری فروشگاهی پایه هلو

نرم افزار حسابداری پایه هلو از ساده ترین نرم افزار فروشگاهی هلو به شمار می رود و معمولا برای فروشگاه های کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. از مزیت های این نسخه میتوان به کاربری آسان و بسیار ساده اشاره نمود که افراد مختلف در یک فروشگاه ساده بدون داشتن اطلاعات حسابداری میتوانند به راحتی با آن کار کنند. جهت قیمت و خرید نرم افزار فروشگاهی هلو نسخه پایه می توانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

در ادامه به معرفی نرم افزار حسابداری فروشگاهی پایه هلو می پردازیم، این نوع نرم افزار حسابداری فروشگاهی قابلیت تعریف کالا، اشخاص، حساب بانکی و تعریف چک های دریافتی و پرداختی را دارا می باشد. همچنین از امکانات آن می توان به امکان استفاده از بارکد خوان و امکان پرینت به صورت فیش اشاره کرد.

نرم افزار حسابداری فروشگاهی پایه هلو

در پایان باید بگوییم که در نرم افزار حسابداری فروشگاهی هلو (پابه) میتوان ثبت های مختلفی را از جمله ثبت سند اتوماتیک برای فاکتور ها، ثبت هزینه و درآمد، ثبت عملیات به صورت نقد چک، نسیه و کارتخوان انجام داد. با استفاده از نرم افزار مالی و حسابداری هلو می توان انواع گزارش ها را دریافت کرد که جهت گزارشگیری در بخشهای اشخاص، انبار، چک ها، بانک ها، اسناد و دفتر روزنامه و گزارش سود و زیان کاربرد دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *