نرم افزار حسابداری فروشگاهی هلو (پیشرفته)

نرم افزار حسابداری فروشگاهی هلو (پیشرفته)

via

نرم افزار فروشگاهی هلو

صدور فاکتور خرید: دارد
گزارش گیری فاکتور: دارد
ثبت چک های دریافتی و پرداختی: دارد
استفاده از بارکدخوان: دارد

معرفی نرم افزار حسابداری فروشگاهی پیشرفته هلو

معرفی نرم افزار حسابداری فروشگاهی پیشرفته هلو

نرم افزار فروشگاهی هلو از سری نرم افزار حسابداری پیشرفته دارای محیط کار بسیار ساده است که امکان مدیریت حسابداری به صورت کامل و دقیق را ارایه می کند. از مزیت های این نسخه می توان به کاربری آسان و بسیار ساده اشاره نمود که افراد مختلف در فروشگاه های بزرگ و کوچک بدون داشتن اطلاعات حسابداری می توانند به راحتی با آن کار کنند. جهت قیمت و خرید نرم افزار فروشگاهی هلو نسخه پیشرفته می توانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید. نرم افزار حسابداری پیشرفته همچنین تمامی امکانات نسخه های قبلی از جمله نرم افزار فروشگاهی پایه و نرم افزار فروشگاه ساده را داراست.

در ادامه به معرفی نرم افزار حسابداری فروشگاهی پیشرفته هلو می پردازیم، این نوع نرم افزار حسابداری فروشگاهی به کاربر این قابلیت را میدهد تا گزارش های دقیق و به صورت لحظه ای از کالا ها، چک ها و اسناد ثبت شده را در کمترین زمان تهیه کنید. همچنین از امکانات آن می توان به امکان استفاده از بارکد خوان و امکان پرینت به صورت فیش اشاره کرد. از ویژگی های این نوع نرم افزار حسابداری هلو میتوان قابلیت مدیریت انبار، تعریف کد، بارکد ویژه و مخصوص برای هر کالا نام برد که این امر سبب سهولت در صدور فاکتور میشود.

نرم افزار حسابداری فروشگاهی هلو (پیشرفته)

از دیگر امکانات نرم افزار حسابداری فروشگاهی هلو (پیشرفته) میتوان به امکان پرینت چک ها و راس گیری به صورت دو فرم ریالی و زمانی اشاره کرد. با استفاده از نرم افزار متوسط مالی و حسابداری هلو می توان انواع گزارش ها را دریافت کرد که گزارشات این دستگاه شامل گزارشات پیشرفته، گزارش ریالی و تعدادی، گزارش گردش کالا و گزارش مرور حسابها نام برد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره نرم افزار حسابداری پیشرفته هلو می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *