نرم افزار حسابداری همکاران سیستم سپیدار بسته عمومی

نرم افزار حسابداری همکاران سیستم سپیدار بسته عمومی

via

نرم افزار حسابداری سپیدار

صدور فاکتور خرید: دارد
گزارش گیری فاکتور: دارد
ثبت چک های دریافتی و پرداختی: دارد
استفاده از بارکدخوان: دارد

معرفی نرم افزار حسابداری همکاران سیستم سپیدار بسته عمومی

معرفی نرم افزار حسابداری همکاران سیستم سپیدار بسته عمومی

نرم افزار حسابداری و مالی سپیدار بسته عمومی از سری نرم افزار های شرکت همکاران سیستم است. از مزیت های این نسخه میتوان به کاربری آسان و بسیار ساده اشاره نمود که افراد مختلف در یک فروشگاه بدون داشتن اطلاعات حسابداری میتوانند به راحتی با آن کار کنند. جهت قیمت و خرید نرم افزار فروشگاهی سپیدار نسخه عمومی می توانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

در ادامه به معرفی نرم افزار حسابداری همکاران سیستم سپیدار بسته عمومی می پردازیم، این نوع نرم افزار حسابداری فروشگاهی دارای کاربری بسیار ساده و اسان می باشد که افراد مختلف میتوانند با آن کار کنند. همچنین از امکانات آن می توان به استفاده از بارکد خوان و امکان پرینت به صورت فیش اشاره کرد.

نرم افزار حسابداری همکاران سیستم سپیدار بسته عمومی

در پایان باید بگوییم که نرم افزار حسابداری همکاران سیستم سپیدار بسته عمومی جهت استفاده در انواع فروشگاه های بزرگ و کوچک طراحی شده است و پاسخگوی نیازهای طیف متنوعی از فروشگاه های مختلف می باشد. از مزیت های نرم افزار سپیدار فروشگاهی میتوان به امکان گزارش گیری در بخش های مختلف اعم از موجودی کالا، میزان سود و فروش، امکان ارسال پیامک برای مشتریان، چاپ بارکد و … اشاره کرد

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *