نقد و بررسی پرینتر جوهرافشان اپسون Epson M100

نقد و بررسی پرینتر جوهرافشان اپسون Epson M100

پرینتر جوهرافشان اپسون Epson M100

epson

 
چاپ:رنگی و سیاه سفید
تکنولوژی چاپ: جوهرافشان
سرعت چاپ سیاه وسفید:۱۵ برگ در دقیقه
رزولوشن چاپ:
۷۲۰*۱۴۴۰ dpi
حداکثر سایز کاغذ: A4
موادمصرفی: 
مخزن T7741
 
دانلود درایور پرینتر جوهرافشان اپسون Epson 1410 Photo-EBP

معرفی پرینتر M100 اپسون

پرینتر M100 Epson ، از چاپگرهایی است که توانسته نظر کاربران و مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. این پرینتر قابلیت چاپ در تیراژ بالا را دارد و از کیفیت مناسبی در چاپ متن و تصاویر برخوردار می باشد.مخزن جوهر داخلی دارد و همین مورد سبب شده است که این دستگاه به گزینه ای عالی برای مصارف خانگی و شرکتی کوچک تبدیل شود.ضمنا به دلیل سبکی و کوچکی ابعاد می توان برای مصارف شخصی هم از آن استفاده نمود.

پرینتر اپسون تک رنگ ام 100

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر M100 اپسون

پرینتر تک کاره جوهرافشان M100 Epson ،مجهز به شبکه بی سیم نمی باشد.دارای سرعت بالای ۱۵ برگ در دقیقه است که همین به میزان توانایی های آن افزوده است.دقت پرینت آن ۱۴۴۰ در ۷۲۰ می باشد و از سری چاپگرهایی است که نیازی برای منتظر ماندن هنگام پرینت اسناد ندارد.هم چنین می توان موارد از قبیل سربرگ،پاکت نامه و کارتهای بازرگانی را هم با آن پرینت گرفت.

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر M100 اپسون

تعداد کارتریج پرینتر M100 اپسون ،یک عدد می باشد که میزان کارکرد آن ۶۰۰۰ برگ می باشد .این کارتریج ها هم دارای نوع طرح و هم فابریک هستند و البته کارتریج طرح آن دارای قیمت مناسب تری است.در فروشگاه آنلاین ایده برتر هم کارتریج دستگاه به صورت طرح درجه یک موجود می باشد.لازم به ذکر است که اگر بعد از مدتی کار نکردن با دستگاه با کارتریج آن به مشکل برخوردید یکی از پیشنهادهای ما به شما انجام چند بار عمل head clean است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *