نقد و بررسی پرینتر چهارکاره لیزری رنگی HP CM 1415fn

نقد و بررسی پرینتر چهارکاره لیزری رنگی HP CM 1415fn

پرینتر چهارکاره لیزری رنگی HP CM 1415fn

HP

 
قابلیت :پرینتر،کپی،اسکنر و فکس (۴کاره)
چاپ:رنگی
تکنولوژی چاپ: لیزری
سرعت چاپ رنگی: 8 برگ در دقیقه
سرعت چاپ سیاه وسفید: ۱۲ برگ در دقیقه 
رزولوشن چاپ: ۶۰۰*۶۰۰ dpi  
حداکثر سایز کاغذ: A4
موادمصرفی: کارتریج CE320A
 
 

معرفی پرینتر اچ پی ۱۴۱۵fn

پرینترهای چهارکاره لیزری از جهات مختلف مورد انتخاب کاربران هستند. از این نظر که چاپ لیزری و رنگی دارند، چهارکاره هستند و تواانایی پرینت،کپی، اسکن و فکس را به طور یکجا دارند. به سبت کارآیی و  عملکردی که دارند قیمت مناسبی دارند و در صورت نگهداری صحیح دوام طولانی نیز می توانند داشته باشند.

معرفی پرینتر اچ پی 1415fn

قابلیت هاو کارآیی های فنی پرینتر اچ پی ۱۴۱۵fn

پرینتر HP 1415 می تواند با رزولوشن ۶۰۰*۶۰۰ dpi و سرعت ۸ برگ رنگی و ۱۲ برگ سیاه و سفید پرینت بگیرد. توان کار ماهیانه این دستگاه ۳۰۰۰۰ برگ در ماه است که این تعداد، رقم خوبی برای یک پرینتر چهارکاره است. اسکنر این دستگاه با رزولوشن ۱۲۰۰*۱۲۰۰ dpi اسکن انجام می دهد. سرعت فکس این دستگاه نیز ۳۳٫۶ کیلو بیت در ثانیه است که معمول سرعت فکس برای دیگر دستگاه ها می باشد.صفحه نمایش LCD این دستگاه چهارکاره کاربر را قادر می سازد تا تمامی عملیات در حال انجام را ریموت کند. پرینتر HP 1415 دارای شبکه بی سیم یا Wi-Fi است که امکان برقراری ارتباط کامپیوترها را به صورت بی سیم به این پریتر می دهد.

 

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر اچ پی 1415fn

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر اچ پی ۱۴۱۵fn

پرینتر ۱۴۱۵ اچ پی مانند دیگر پرینترهای لیزری رنگی دارای ۴ کارتریج مشکی و رنگی است که پارت نامبر آنها ۳۲۰A تا ۳۲۳A است. کارتریج مشکی اولیه آن ظرفیت چاپ ۷۵۰ برگ راداراست و کارتریج رنگی آن نیز می تواند ۷۵۰ برگ را چاپ کند. این کارتریج ها بهتر است بعد از تمام شدن تونر با کارتریج های فابریک یا طرح با کیفیت بالا جایگزین شوند.

منبع:سایت ایده برتر پارسیان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *