نقد و بررسی پرینتر چهارکاره لیزری رنگی HP Pro 200 color MFP M276NW

نقد و بررسی پرینتر چهارکاره لیزری رنگی HP Pro 200 color MFP M276NW

پرینتر چهارکاره لیزری رنگی HP Pro 200 color MFP M276NW

HP

 
قابلیت :پرینتر،کپی،اسکنر و فکس (۴کاره)
چاپ:رنگی
تکنولوژی چاپ: لیزری
سرعت چاپ رنگی:  14 برگ در دقیقه
سرعت چاپ سیاه وسفید: ۱۴ برگ در دقیقه 
رزولوشن چاپ: ۶۰۰*۶۰۰ dpi  
حداکثر سایز کاغذ: A4
موادمصرفی: کارتریج 131A
 
 

معرفی پرینتر اچ پی ۲۷۶NW

پرینتر های سه کاره و چهارکاره لیزری HP به صورت عمومی مشابه هم تولید شده اند. سرعت کپی و پرینت و رزولوشن های آنها شبیه هم است و فقط در ویژگیهای اضافه شده مانند قابلیت اتصال به شبکه باسیم و بی سیم ممکن است متفاوت باشند.پرینتر اچ پی ۲۷۶NW یکی از پرینترهای چهارکاره لیزری رنگی است که در ادامه بیشتر به بررسی آن می پردازیم.

معرفی پرینتر اچ پی 276NW

قابلیت هاو کارآیی های فنی پرینتر اچ پی ۲۷۶NW

پرینتر ۲۷۶NW یک پرینتر چهارکاره لیزری رنگی است که برای استفاده در شرکت های کوچک و یا منزل ساخته شده است. این پرینتر می تواند با سرعت ۱۴ برگ در دقیقه و بارزولوشن متوسط ۶۰۰*۶۰۰ dpi پرینت و کپی بگیردو البته با رزولوشن ۱۲۰۰*۱۲۰۰ dpi اسکن کند. همانطور که مشخص است وضوح اسکن آن از پرینت و کپی بالاتر و با کیفیت تر است. علاوه بر آن، این پرینتر می تواند هم بوسیله سیم و هم به صورت بی سیم به شبکه متصل شود. از این رو تمامی کامپیوترهای شبکه یک مرکز کاری می تواننند از این پرینتر استفاده نمایند.

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر اچ پی 276NW

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر اچ پی ۲۷۶NW

پرینتر ۲۷۶NW مانند همه پرینترهای لیزری رنگی دیگر ۴ کارتریج دارد که از این بین یک کارتریج مشکی و سه تای دیگر رنگی است. مدل این کارتریج ۱۳۱A است که در دو نوع طرح و فابریک وجود دارند. کارتریج مشکی ۱۳۱A می تواند تا ۲۵۰۰ برگ را پرینت بگیرد و کارتریج رنگی آن نیز تا ۲۲۰۰ برگ را می تواند پاسخگو باشد.

منبع:سایت ایده برتر پارسیان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *