نقد و بررسی پرینتر چهارکاره لیزری HP Pro M1214nfh

نقد و بررسی پرینتر چهارکاره لیزری HP Pro M1214nfh

پرینتر چهارکاره لیزری HP Pro M1214nfh

HP

پرینتر اچ پی لیزر جت پرو ام ۱۲۱۴ اف ان اچ

 
قابلیت :پرینتر،فکس، کپی و اسکنر  (4کاره)
چاپ:تک رنگ مشکی
تکنولوژی چاپ: لیزری
سرعت چاپ سیاه وسفید:  18 صفحه در دقیقه

رزولوشن چاپ: ۶۰۰*۶۰۰ dpi
حداکثر سایز کاغذ: A4
موادمصرفی:کارتریج CE285A

معرفی پرینتر اچ پی ۱۲۱۴

تنوع پرینترهای چهارکاره لیزری اچ پی دامنه گسترده ای دارد، از پرینترهای چهارکاره ساده گرفته تا آنهایی که ویژگیهای خاصی مانند وای فای یا چاپ دو رو دارند. پرینتر چهارکاره لیزری HP 1214 یکی از آن پرینترهایی است که علاوه بر کار معمول چهارکاره ها که پرینت، اسکن، کپی و فکس است توانایی اتصال به شبکه از طریق کابل را دارد. 

معرفی پرینتر اچ پی 1214

قابلیت هاو کارآیی های فنی پرینتر اچ پی ۱۲۱۴

پرینتر چهارکاره لیزری HP 1214 می تواند با سرعت ۱۸ برگ در دقیقه و با رزولوشن ۶۰۰*۶۰۰ dpi پرینت بگیرد، با همان سرعت ولی دقت کمتر در حد ۴۰۰*۶۰۰ dpi کپی بگیرد و هر ۶ برگ را در یک دقیقه اسکن کند، سرعت فکس این پرینتر نیز مانند دیگر فکس ها ۳۳٫۶Kbps است. این پرینتر دارای گوشی تلفن است که در واقع تکمیل کننده نیازهای یک شرکت کوچک است و البته برای فکس نیز مورد استفاده قرار می گیرد.داشتن ADF یا همان تغذیه خودکار اتوماتیک برای پرینتر HP 1214 یک مزیت است چراکه انجام کارها را ساده و اتومات می کند. صفحه نمایش این پرینتر نیز می تواند تمامی عملکردها را نشان دهد. 

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر اچ پی 1214

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر اچ پی ۱۲۱۴

تمام بخش تونر و کارتریج پرینتر HP 1214 را یک کارتریج ۸۵A تشکیل می دهد که می تواند تا ۱۶۰۰ برگ پرینت بگیرد و می توان بعد از اتمام آن را شارژ کرد و یا با کارتریج طرح یا فابریکی از جنس خودش جایگزین نمود.

منبع:سایت ایده برتر پارسیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *