نقد و بررسی پرینتر چهار کاره لیزری Canon iSensys MF4750

نقد و بررسی پرینتر چهار کاره لیزری Canon iSensys MF4750

 
قابلیت :پرینتر،کپی،اسکنر و فکس (۴کاره)
چاپ:تک رنگ مشکی
تکنولوژی چاپ: لیزری
سرعت چاپ سیاه وسفید: ۲۴ برگ در دقیقه
رزولوشن چاپ: 600*1200 dpi
حداکثر سایز کاغذ: A4
موادمصرفی: کارتریج  728
 
 

معرفی پرینتر کانن ۴۷۵۰

کمپانی کانن یکی از شرکت های مطرح در زمینه تولید پرینترهای تک کاره و چند کاره است. پرینترهای چندکاره این کمپانی از نظر مقاومت بالای کاری و کیفیت انجام کار محبوبند. در این جا یکی از این پرینترهای چهارکاره لیزری کنون معرفی می شود و این دستگاه، پرینتر ۴۷۵۰ کنون است. این پرینتر که هم از نظر طراحی و زیبایی ساخت و هم از نظر توان کاری گزینه انتخابی بسیاری از کاربران است. این پرینتر قیمت چندان کمی ندارد ولی قابلیت های آن، این پرینتر را برای خرید ارزشمند می کند.

معرفی پرینتر کنون 4750

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر کانن ۴۷۵۰

پرینتر ۴۷۵۰ canon دارای ابعاد و وزنی در حد یک پرینتر اداری بوده و رنگ آن نیز مشکی مات است. این پرینتر برگ ها را با سرعت نسبتا خوب ۲۳ برگ در دقیقه با رزولوشن متوسط ۶۰۰*۶۰۰ dpi پرینت می گیرد. انجام کپی نیز توسط این پرینتر با سرعت ۲۳ برگ در دقیقه انجام می شود. یکی از ویژگیهای خوب این پرینتر داشتن اسکنی دقیق است. این چهارکاره برگ ها را با رزولوشن ۹۶۰۰*۹۶۰۰ dpi که رزولوشن بالایی است اسکن می کند. این چهارکاره نیز می تواند کار ارسال و دریافت فکس را با سرعت ۳ ثانیه برای هر برگ سیاه و سفید و ۱ دقیقه برای هر برگ رنگی و با رزولوشن ۱۰۰*۲۰۰ انجام دهد. داشتن فیدر و صفحه نمایش جزء مزیت های دیگر این پرینتر است که می توان از آنها در جهت بهبود سرعت و کیفیت انجام کار بهره برد.

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر کنون 4750

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر کانن ۴۷۵۰

پرینتر ۴۷۵۰ canon تنها یکی کارتریج مشکی دارد که این کارتریج هم دارای شماره مدل ۷۲۸ است و توانایی چاپ ۲۱۰۰ برگ کاغذ را دارد. این کارتریج هم قابل شارژ است و هم نمونه های طرح و فابریک آن وجود داشته و قابلیت جایگزینی دارند.

منبع:سایت ایده برتر پارسیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *