نقد و بررسی پرینتر ۴۷۸۰w کنون

نقد و بررسی پرینتر ۴۷۸۰w کنون

 
قابلیت :پرینتر،کپی،اسکنر و فکس (۴کاره)
چاپ:سیاه سفید
تکنولوژی چاپ: لیزری
سرعت چاپ سیاه وسفید: ۲۳ برگ در دقیقه
رزولوشن چاپ: ۶۰۰*۶۰۰ dpi
حداکثر سایز کاغذ: A4
موادمصرفی:کارتریج ۷۲۸
دارای شبکه بی سیم wi-Fi
 
 

معرفی پرینتر کانن ۴۷۸۰w

پرینترهای مختلف چهارکاره لیزری کنون در ابعاد گوناگون و با قابلیت های متنوع توسط این کمپانی تولید شده اند. قابلیتهایی نظیر داشتن وای فای، پرینت دو رو، قابلیت اتصال به شبکه بوسیله پورت Lan و … که هر کدام به نوبه خود محل و جایگاه استفاده خاصی دارند. یکی از این پرینترها، پرینتر ۴۷۸۰w کنون است که در ادامه بیشتر به بررسی آن می پردازیم.

معرفی پرینتر کنون 4780W

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر کانن ۴۷۸۰w

پرینتر canon 4870w دارای یک پنل شلوغ است که هر کدام از کلیدهای روی آن برای انجام یکی از کارهای پرینت،کپی،اسکن و فکس روی آن تعبیه شده است. سرعت پرینت این پرینتر خوب و در حد ۲۳ برگ در دقیقه با رزولوشن متوسط ۶۰۰*۶۰۰ dpi است. کپی کردن را هم این پرینتر با همین سرعت و رزولوشن انجام می دهد. مانند دیگر پرینترهای چهارکاره لیزری کنون، پرینتر ۴۸۷۰w کنون نیز اسکنی با کیفیت بالا دارد. این پرینتر می تواند با رزولوشن ۹۶۰۰*۹۶۰۰ dpi اسکن بگیرد. رزولوشن فکس اما در همان حد ۶۰۰*۶۰۰ dpi است که البته رزولوشن متوسطی است. صفحه نمایش این پرینتر از نوع LCD دارای ۵ خط است که کاربر را در انجام کارهای خود یاری می کند. قابلیت خاصی که پرینتر ۴۷۸۰w کنون دارد داشتن وای فای است که دسترسی به این پرینتر را در هر لحظه برای تمامی دستگاه های درون شبکه ممکن می سازد.

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر کنون 4780W

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر کانن ۴۷۸۰w

مواد مصرفی پرینترهای کنون همیشه در دسترس و با قیمت مناسب هستند. البته اگه نوع طرح آنها خریداری شود، چراکه نوع فابریک آنها مانند دیگر کارتریج ها گران قیمت هستند. مدل کارتریجی که به این دستگاه میخورد ۷۲۸ کنون است و می تواند تا ۲۱۰۰ برگ را پرینت بگیرد.

منبع:سایت ایده برتر پارسیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *