ویدئو وال ال جی LG 55LV35

ویدئو وال ال جی LG 55LV35

via

ویدئو وال ال جی ۵۵LV35

نوع و سایز صفحه نمایش: ۵۵ inch
رزولوشن: ۱۰۸۰*۱۹۲۰ dpi
کنتراست: ۱:۱۴۰۰

معرفی ویدئو وال ال جی ۵۵LV35

ویدئو وال LG 55LV35 دستگاهی با مشخصاتی فنی بسیار بالا و ظاهری مناسب جهت سهولت برای استفاده به صورت ویدئو وال است. ویدئووال LG 55LV35 مناسب برای استفاده در سالن های همایش، مجتمع های اداری و تجاری و آمفی تئاتر می باشد.

در ادامه به معرفی ویدئو وال ال جی ۵۵LV35 می پردازیم، این ویدئو وال دارای کنتراست ۱:۱۴۰۰ می باشد و زاویه ی دید آن ۱۷۸ درجه است. از این مانیتور صنعتی می توان در کنار هم استفاده کرد که همگی به صورت هماهنگ یک تصویر را با کیفیت Full HD پخش کنند که این امکان از ویژگی های یک مانیتور خوب به شمار می رود. از نظر کارشناسان فروش ایده برتر قیمت ویدیو وال LG 55LV35 با توجه به ویژگی هایی که دارد مناسب می باشد.

معرفی ویدئو وال ال جی 55LV35

طراحی و کیفیت ویدئو وال LG 55LV35

مانیتور صنعتی LG 55LV35 که از رزولوشن ۱۰۸۰*۱۹۲۰ بهره می برد در گروه دستگاه های صنعتی قرار می گیرد. این ویدئو وال ال جی LG دارای ابعاد ۸۸٫۵*۶۸۲٫۲* ۱۲۱۳٫۴ می باشد و سایز مانیتور آن ۵۵ اینچ است.

طراحی و کیفیت ویدئو وال LG 55LV35 به گونه ای است که در شرایط آب و هوایی سخت و استفاده به صورت مداوم کاربرد دارد. ویدئو وال صنعتی ال جی ۵۵LV35 می تواند در شرایط آب و هوایی ۰ تا ۴۰ درجه سانتی گراد و رطوبت ۱۰ تا ۸۰ درصد به راحتی به کار خود ادامه دهد.

ویدئو وال ال جی LG 55LV35

از دیگر مزایای ویدئو وال ال جی LG 55LV35 داشتن ورودی و خروجی های HDMI ،VGA ،DVI می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *