پرفراژ چک کارونا Karuna KT900

پرفراژ چک کارونا Karuna KT900

via

دستگاه پرفراژ چک کارونا KT900

وزن: ۱٫۸۷ کیلوگرم
نوع نمایشگر:  LCD

تکنولوزی چاپ: نمد غلطکی

تعداد ارقام قابل چاپ: ۱۵ رقم

معرفی پرفراژ چک Karuna KT900

دستگاه پرفراژ چک Karuna KT900 یکی از دستگاه های تجهیزات فروشگاهی است. این دستگاه جزء معدود پرفراژ هایی است که علاوه بر چاپ رقم چک، تاریخ سررسید چک را با چاپ کلمه نیز چاپ میکند. خرید پرفراژ چک مدل کارونا KT900 با توجه به امکانات امنیتی بسیاری مانند چاپ عمیق غیرقابل جعل، نمد غلتکی از ارزش خرید بالایی برخوردار است.

در ادامه به معرفی پرفراژ چک Karuna KT900 می پردازیم که قابلیت چاپ ۱۵ رقم و چاپ واحدهای مختلف پولی رایج کشور ایران شامل ریال، یورو، دلار و درهم را دارد. این پرفراژ چک امنیت بسیار بالایی را برای چک های صادر شده ایجاد می کند به همین منظور برای استفاده فروشگاهی، بانکی و اداری پیشنهاد می شود. از کالای مرتبط با پرفراژ چک مهر MEHR MX14 به شمار می رود.

معرفی پرفراژ چک Karuna KT900

قابلیت و کارایی پرفراژ چک کارونا KT900

 پرفراژ چک کارونا برقی KT900 دستگاهی با کیفیت بالا و ساخت کشور تایوان است که قابلیت چک کردن اعداد، حک بالا بر روی چک و پشتیبانی از ۱۵ ارز مختلف را دارد. پرفراژ کردن چک از قبیل کارهایی است که به منظور پیشگیری از سوء استفاده های احتمالی به صاحبان حساب توصیه اکید می شود. این پرفراژ چک از تکنولوژی چاپ نمد غلطکی برخوردار می باشد. سرعت پرفراژ چک ۹۰۰ کارونا حدود ۶ کاراکتر در ثانیه است.

یکی از قابلیت ها و کارایی های پرفراژ چک کارونا KT900 داشتن جوهر چاپ برای جلوگیری از جعل حروف روی چک می باشد که علاوه بر این مجهز به ریال فارسی و انگلیسی است. دستگاه پرفراژ ۱۵ رقمی کارونا مدل KT900 دارای یک ماشین حساب و کلید ۰۰۰ جهت تسریع کار می باشد و در انتهای هر چاپ با * انتهای اعداد را میبندد.

پرفراژ چک کارونا Karuna KT900

از امکانات دیگر پرفراژ چک کارونا Karuna KT900 می توان به نمایشگر LCD، صفحه کلید دو منظوره جهت ورود اعداد و ماشین حساب ۱۵ رقمی اشاره نمود. اقلام همراه این دستگاه پرفراژ چک کابل برق نمد غلطکی و یک جوهر جهت شارژ دستگاه می باشد که علاوه بر چاپ همراه جوهر دارای عمق چاپ بالا نیز می باشد که امنیت چاپ پرفراژ را بالا تر میبرد.

جهت کسب راهنمایی بیشتر قبل از خرید می توانید به مقاله ی بهترین دستگاه پرفراژ چک مراجعه نمایید و یا با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید. 

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *