پرينتر ليزري چهار کاره فوجي زيراکس FUJI XEROX M255z

پرينتر ليزري چهار کاره فوجي زيراکس FUJI XEROX M255z

پرینتر چند کاره لیزری فوجی زیراکس M255z

چاپ:مشکی (۴کاره)
تکنولوژی چاپ:لیزری
سرعت چاپ سیاه وسفید:۳۰ برگ در دقیقه
رزولوشن چاپ:۱۲۰۰*۱۲۰۰ dpi
حداکثر سایز کاغذ: A4
موادمصرفی:
CT201918
دارای قابلیت اسکن و چاپ دورو
 

معرفی پرینتر لیزری فوجی زیراکس M255z

پرینتر چندکاره لیزری فوجی زیراکس M255z از نوع پرینتر ۴ کاره سیاه و سفید است که در رده پرینتر های لیزری مشکی ارزان قیمت بازار قرار دارد. خرید پرینتر لیزری مدل FUJI XEROX M255z با توجه به داشتن ۴ قابلیت کپی، پرینت، اسکن و فکس از لحاظ قیمت مقرون به صرفه می باشد.

در ادامه معرفی پرینتر لیزری فوجی زیراکس M255z باید گفت که از سرعت چاپ و کپی ۳۰ برگ در دقیقه برخوردار است به همین منظور برای مصارف اداری، آموزشی و خانگی توصیه می شود. این پرینتر لیزری فوجی زیراکس در کمتر از ۷ ثانیه اولین پرینت را دریافت می کند و از زبان برنامه نویسی PCL پشتیبانی می کند.

معرفی پرینتر لیزری فوجی زیراکس M255z

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر لیزری Fuji Xerox M255z

پرینتر لیزری مشکی FUJI XEROX M255z ار بهترین پرینترهای لیزری سیاه و سفید قرار دارد که سرعت چاپ آن در حالت ADF به میزان ۲۰ برگ در دقیقه است. پرینتر لیزری فوجی زیراکس مدل M255 z Multifunction Laser Printer با رزولوشن چاپ به میزان ۶۰۰*۶۰۰ dpi کیفیت چاپ بسیار خوبی را ارائه می دهد. همچنین رزولوشن کپی آن ۶۰۰*۶۰۰ dpi و از طریق adf آن ۳۰۰*۳۰۰ است.

از قابلیت ها و کارایی های فنی پرینتر لیزری FUJI XEROX M255z باید بگوییم که به صورت اتوماتیک می توان پرینت و کپی را به صورت دورو دریافت کرد. اسکنر آن رنگی و با قابلیت CIS فعال است که از برترین و کارآمدترین امکانات این چاپگر میباشد. اسکنر این پرینتر چهار کاره لیزری مشکی به عمق ۲۴ بیت با رزولیشن ۱۲۰۰*۱۲۰۰ DPI تصاویر را پردازش می کند.

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر لیزری مشکی فوجی زیراکس M255z

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر لیزری مشکی فوجی زیراکس M255z

پرینتر چهار کاره فوجی زیراکس M255z مثل تمام پرینترهای چهار کاره لیزری مشکی دارای ۱ کارتریج مشکی است. بعد از تمام شدن تونر، می توان کارتریج را شارژ کرد و یا آن را با کارتریج طرح یا فابریک جایگزین کرد.

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر لیزری مشکی فوجی زیراکس M255z از ۱ کارتریج به شماره  CT201918 بهره برده است که میزان کارکرد کارتریج مشکی آن ۲۵۰۰ برگ کاغذ می باشد.

پرينتر ليزري چهار کاره فوجي زيراکس FUJI XEROX M255z

در پایان باید بگوییم پرينتر ليزري چهار کاره فوجي زيراکس FUJI XEROX M255z قابلیت اسکن مستقیم به فلش مموری را داراست و به صورت PDF  می توان از آن خروجی گرفت. حجم ADF آن ۵۰ برگی است و همچنین ۸ مگابایت رم جهت ذخیره سازی اطلاعات دارد. دانلود درایور پرينتر ليزري چهار کاره FUJI XEROX M255z در سایت ایده برتر قرار دارد.

منبع:

پرينتر ليزري چهار کاره فوجي زيراکس FUJI XEROX M255z

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *